Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Akik nézték a Dallast! Mások...

Akik nézték a Dallast! Mások szerint is már erőltetett az új széria (ami a 2010-es évek első felében ment, ha jól emlékszek, többnyire Jockey és Bobby gyerekeivel, ők meg öregen szerepelnek benne)?

Figyelt kérdés
Esetleg a régi Dallas-ról is úgy gondoljátok, hogy az utolsó évadok közül néhány már erőltetett volt? Nekem az utolsó kb. 30 rész igen, amikor megjelent Jockey törvénytelen fia. Addig viszont nagyon szerettem.

2021. febr. 9. 17:12
 1/4 qkker1 ***** válasza:
100%
Az eredeti jó volt végig, de az a 2010-es borzalmasra sikerült.
2021. febr. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi imádtuk a Dallast nézni,emlékszem mindig is ez volt a megszokott program,ha csütörtök:Szomszédok,ha péntek:Dallas,ha vasárnap:Walt Disney.Az új Dallasra már nem voltunk kíváncsiak.Az utolsó amitt láttunk róluk,az a film volt,a:Jockey visszatér. :)
2021. febr. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A régi Dallast imádtam. A rendszerváltás után kezdték el nálunk vetíteni ha jól emlékszem. Akkora feelingje volt annak a sorozatnak, hogy hihetetlen. A nyolcvanas évek első felének vidéki Amerikája jött át a képernyőn. Engem mindig ez fogott meg a Dallasban. Sütött róla az amerikai vidéki életérzés. Még most, negyven évvel később is megállja a helyét.
2021. febr. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Az új verzió nagyon eröltetett, valahogy nem összeegyeztethető a klasszikus, eredeti sorozattal. Ha mondjuk egy külön sztori lenne, még elmenne, de így sajnos úgy érzem, hogy csak a pénzre mentem a rendezők
2021. febr. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!