Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Valami jó magyar szinkronos...

Valami jó magyar szinkronos anime?

Figyelt kérdés
Keresek egy jó vicces animét ami lehetőleg szinkronos.

2022. szept. 15. 10:40
1 2 3
 1/23 AlexKieninger ***** válasza:
81%
Naruto 😆
2022. szept. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
79%

Kifejezetten vicces animéket -life of slice? - szerintem nem szinkronizáltak le. Bár, olvastam az animeaddicts.hu-n, hogy valami új anime kapott szinkront, de nem tudom, hogy az milyen.


Eleve az animék magyar szinkron a 90-es, 2000-es évekig nyúlik vissza, ebből a korszakból van választék inkább. Ezek között, pedig akad olyan, ami bár nem kifejezetten vígjáték, de tartalmaz komikus jeleneteket: pl. Sailor Moon, Pokemon, Dragon Ball, első évad (bár itt az elején a perverz poénok mennek, amik a magyar szinkronból nem igazán jönnek át).

2022. szept. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
A Soul Eater vígjáték szempontból is nagyon jó, illetve a magyar szinkronja is jól sikerült.
2022. szept. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
49%

A Naruto-nak a mangáját olvastam. Abban tényleg van vicc.


De egy kérdésem lenne: mitől vicces (vígjáték) egy anime? Ha már vicces jelentek van benne, akkor már az? Akkor ebből a szemszögből választék van bőven. Pl. a Sailor Moon is simán az.


#2 voltam

2022. szept. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Haat a narutot lattam mar olyanra gondtalam mint a Konosuba csak szinkronosan. A DragonBallt megneznem gyerekként láttám de sehol sem találtam az első evadot annyi spinoff van belőle
2022. szept. 15. 11:12
 6/23 anonim ***** válasza:
8%
sztem az egyetlen normális magyar szinkronos anime a Fullmetal Alchemist: Brotherhood
2022. szept. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 AlexKieninger ***** válasza:
62%
1-es vagyok akkor Aang Avatár ez nagyon jó és végig szinkronos, nem csak vicces hanem kiemelkedő a sztori is maga.
2022. szept. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
75%
Slayers (a régi 3 sorozat), Lovely Complex, ha vicces és magyar szinkronos anime érdekel. Az FMA Brotherhood is jó, de ez nem annyira vígjáték, ennek dacára én is ajánlom a megnézését. A Soul Eater is jó lehetett volna, ha a befejezését nem szúrják el...Ja, és ha film is játék, akkor a Porco Rosso-t is ajánlom.
2022. szept. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Az Avatárt én is ajánlom, bár továbbra sem anime.
2022. szept. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Death Note
2022. szept. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!