Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Valami jó magyar szinkronos...

Valami jó magyar szinkronos anime?

Figyelt kérdés
Keresek egy jó vicces animét ami lehetőleg szinkronos.

2022. szept. 15. 10:40
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
10es vagyok, morbid humor van benne... 🤣
2022. szept. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 D-Mano ***** válasza:
100%

Méz és lóhere

Full Metal Panic: Fumoffu (ez egy vígjáték kiegészítő évadja a Full Metal Panic sorozatnak)

Nana-ban is nagyon jó poénok vannak, de azt azért semmi esetre sem nevezném vígjátéknak

A Fullmetal Alchemist: Brotherhood szintén, az sem vígjáték, de sok jó poén van benne

2022. szept. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Watamote, Lovely Complex
2022. szept. 18. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
53%
Az Avatár:Aang legendáját,én szintén ajánlom,bár ugyan nem anime
2022. okt. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
36%
6-os vagyok, nem értem mi a baja annak aki lepontozott? az zavarja hogy nekem csak annak az animének a magyar szinkronja tetszett vagy magával az animével van gondja és neki nem tetszett ezért? vagy mi?
2022. okt. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
53%
Húúh!Azt én is észrevettem,hogy nagyon lepontoztak.De mondjuk én nem pontoztalak le,sőt!Én felpontoztalak.Valakinek/valakiknek szerintem nem tetszett a vélememényed
2022. okt. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
72%
16-os köszönöm szépen. lehet úgy fogalmaztam ami zavarta őket, és ha igen akkor sajnálom. de ha más miatt akkor szeretnék választ kapni, hogy mi nem tetszett, ha csak annyi hogy maga az az anime nem tetszett attól még nem kéne lepontozni.
2022. okt. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Engem is kezdenek lepontozni XD

Mármint úgy a válaszomat,amit neked írtam


Látom valaki nagyon szereti félreértelmezni a dolgokat

2022. okt. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
53%
Nem kéne az embereknek csak úgy kénye kedve szerint úgy megítélni,lepontozni a másikat,hogy nem érti a véleményét.Félre ne értsenek!Én nem azért pontoztam jól 6-ost,mert 100%-osan eggyetértek vele,én megértem miért mondja ezt,én felfogtam a véleményét,nem úgy mint mások
2022. okt. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Sziasztok teljesen megfeletkeztem arrol hogy én ide irtam kerdest. Írtatok az avatart azt mar lattam meg korrat is. es igazabol a death notet keztem el csak az pedig annyira fel duhitett hogy a felenel abba hagytam. Szivesen kipanaszkodnam magam amugy 😅
2022. okt. 17. 00:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!