Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Kérdés nr. one:Szimpatikus...

Kérdés nr. one:Szimpatikus nektek Sakura a Narutóból? kérdés nr. two: Sasuke miért pont Sakurát választotta?

Figyelt kérdés

Nekem sem szimpi am de azért na...

Bántó kommenekre nem vagyok kíváncsi :)



2022. okt. 22. 12:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem szimpatikus.

Sasuke pedig azért őt választotta, mert az író így döntött. Különösebb oka a karakter szempontjából nem volt.

2022. okt. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

1 -> Én sem kedvelem. Ha mondanom kéne egy női karaktert akit bírok, akkor Temarit mondanám.


2 -> Gondolom úgy volt vele Kishimto hogy életben kéne tartani vhogy mégis az Uchihákat, és nagyon nem volt jobb alternatíva Sasukénak, de egyébként szerintem is sz@r volt ez a "szerelmi szál".

2022. okt. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1: Shippuden Sakura jó.


2: senki se tudja és senki se ért vele egyet. Kishimoto ezt a részét nagyon elrontotta. Sasuke világ életében magasról tojt Sakura fejére, akinek ennyi idő után már számtalanszor ki kellett volna ábrándulnia belőle. Úgyhogy egyszerűen semmi oka nem volt Sasukénak Sakurával összejönni, de így lett, mert végülis ez nem egy romantikus anime, aztán Kishimotot se érdekelte, csak legyen mindenkinek valakije, aztán ennyi.

2022. okt. 23. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Sakura szerintem azért rossz karakter mert mindig Suskéről álmodozik és az eljén nem is tesz érte semmit. Meg persze kihasználja Narutót, de amúgy nem lenne rossz karakter.
2022. okt. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#4 igen igazad van

Engem az bosszant benne hogy fú de nagy hősnek hiszi magát de mindig elbukik és az esetek többségében Naruto menti meg, amit észre sem vesz.

2022. okt. 23. 12:08
 6/6 everlight ***** válasza:
Inkább Sakura választotta Sasukét.
2022. okt. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!