Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Boruto: Kuramaval történtek...

Boruto: Kuramaval történtek Karmas ellenseg legyőzése után, kitdühit meg fel ami Kuramával es Narutóval történt mint áldozat?

Figyelt kérdés

Direkt nem spolerezek, aki jelenlegis követi a Borutót tudja mire célzok.


Engem mèlysegesen felháborít.

Ez az eseményt Kisimoto megis, hogy engedélyezhette.

Mi ertelme a maradék Naruto fanokat kiiktatni a nézőközönsegből, ezzel a húzással?

Ez nálam 20év sztorijanak szembeköpése.

Nem elég,hogy hattérbe szorult szegény Naruto, mostmég azt az eggyet ami kúlönlegessé tette el kell venni tőle?!


Mondjatok, hogy nem csak engem dühít a dolog!

Innentől vegleg leírtam a Borutót...



2022. okt. 4. 22:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom megvan-e, de a sorozatot amit nézel Borutonak hívják, nem Narutonak. Nem Narutonak kell a gőszereplőnek lennie, így teljesen érthető hogy háttérbe szorítják.
2022. okt. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
A sorozat címe Boruto. Nem Naruto. Nem számít már, hogy mi van a Naruto karakterekkel a Borutoban. Mások lettek a főszereplők.
2022. okt. 5. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 everlight ***** válasza:
73%

Narutot nem ez tette különlegessé ,hanem hogy a megbélyegzése ellenére önzetlenül védte a falut,embereket.


Engem inkább az dühít hogy pont Isshiki ellen kelett feláldozni Kuramát,akinek eleve csak 2 napja volt.Egy edo tensei csapat is fel tudta volna tartani eddig.

2022. okt. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
65%
Isshiki odasétált volna Kawakihoz, hóna alá kapja, azt elmegy és bárki aki az útjába állt volna, azon átmegy, mint rotációskapa a vakondtúráson. Semelyik Edo Tensei csapat nem tudott volna csinálni semmit, még Madara és Hashirama se. Sajnos ehhez Naruto OP verziója kellett.
2022. okt. 7. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 everlight ***** válasza:
100%
4.Nem azt mondom hogy le tudta volna győzni egy edo csapat hanem fel tudta volna tartani.Azért nem biztos hogy a genjutsu vagy az izanagi hatástalan lenne ellene.
2022. okt. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
43%
100%, hogy a genjutsu vagy bármi hatástalan lenne ellene, mert akkor Sasuke használta volna. Sasuke minden Uchihánál milliószor erősebb genjutsuban, mégse jutott eszébe Isshiki ellen használni.
2022. okt. 8. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 everlight ***** válasza:
43%
6.Kawaki egy árnyék klónnal verte át,akkor miért ne működhetne a genjutsu?
2022. okt. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi köze a kettőnek egymáshoz?
2022. okt. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 everlight ***** válasza:
43%
8.Ha egy egyszerű klónnal át lehet verni akkor miért nem működne a genjutsu?
2022. okt. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köze a kettőnek egymáshoz. Valakinek lehet nagy genjutsu resistje, de attól még klónnal át lehet verni. Főleg úgy, hogy azt hiszed az ellenfeled nem tud használni ninjutsut, ergó nem tud csinálni semmit, nemhogy klónt. De tényleg semmi köze a kettőnek egymáshoz. Ha működne rajta a genjutsu, akkor Sasuke használta volna.
2022. okt. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!