Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ha Ichigo nem állítja meg...

Ha Ichigo nem állítja meg Aizent a Bleachben, és megöli a soul kinget akkor mi lett volna utána?

Figyelt kérdés

[link]

Ebben a vidiben elmondják(Bleach szakértő csavo) azt, hogy ha Ichi nem állítja meg Aizent, akkor legyőzte volna a 0. Osztagot, és megöli a Soul Kinget, ezzel ő lett volna a lélekkirály. Ezután mi törént volna? Erősebb lett volna tőle Aizen hogy megölte? Illetve Ywach felbukkant volna ugyanúgy kicsivel később(mint a mangában)és összecsapott volna Aizennel? Ott már nem lett volna képes legyőzni Aizent nem? (Mert folyton erősödik még a hogyokutol is)



2022. dec. 6. 08:35
1 2 3 4 5
 21/46 everlight ***** válasza:
20.Mert tudták hogy szükségük lehet még rá. Gin sokkal gyengébb volt mint Aizen. Maga YHWACH mondta az Aizennel való találkozásakor hogy túl sok idő lenne megölni,tehát meg tudná ölni. Ki végezte volna ki Aizent a kapitányok akiket simán harcképtelenné tett? Minden power scale Yhwachot itéli meg a legerősebbnek.
2023. jan. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 A kérdező kommentje:
Ezt mar csak az animebe raktak be amit mond, masik meg h o csak azt hiszi h meg tudna olni de nem nagyon lenne eselye. Na mindegy igazabol ugysem Ywach a legerosebb hiszen mar meghalt, nem el. Aizen maradt a legerosebb, meg max az lesz erosebb aki a pokol ura lesz a hell arc ban.
2023. jan. 2. 17:53
 23/46 anonim ***** válasza:
Én csak annyit mondok: Aizen végtelenűl fejlődik,Ywach mindenható. Továbbá Ichibei lényegében uralja a szavakat.. Semmi konkrétat nem mondtam,aki érti rendben,te is kiszűrsz ebből,amit akarsz. Amúgy csak egy ártatlan kérdés: Az az illető mondja hogy Bleach szakértő,vagy ki is lett nevezve annak hivatalosan?
2023. jan. 30. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 A kérdező kommentje:
Igen, ő nagyon vágja az egesz Bleachet, fanatikus. Mindent tud róla. Hivatalosan is. Hatalmas kovetotabora van. Szoval csak jobban tudja. Aizen elverte volna a 0. Osztagot. Ki pecsételte volna le? Senki ( ha urahara nincs)
2023. jan. 31. 00:09
 25/46 anonim ***** válasza:
Ha fanatikus,akkor az mindent megmagyaráz. Nincs több kérdésem..
2023. jan. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
Azt ugye tudod,hogy az ilyen kérdésekben sosincs egyet értés? Mindenki a saját mércéjével mér. Valaki elfogultságból,más meg objektívan közelíti meg.. Sokak szerint Aizen a number one,de a másik oldal szerint pedig más az 1. Nincs bajom Aizen karakterével,de én azok táborát erősítem,akik nem őt gondolják a legerősebbnek. Mindenkinek meg van a maga véleménye,nem kell a másikra erőszakolni a sajátodat! Tökmindegy mennyi feliratkozóval rendelkezik kicsoda,ő is csak a saját véleményét közli.. Szerintem ott se mindenki ért feltétlenül vele egyet. Mert nincs olyan téma,amiben mindenki egyet ért.. Mert mindenki máshogy gondolkozik. Az én mércémmel mérve Aizen az 5.,Ywach meg az 1. Akkor én is ostoba vagyok? Nem,csak megvan a saját logikám.. Én ha nem értek egyet valamivel,nem erőszakolom rá az akaratom a másikra,hanem annyiban hagyom,én úgy tudom ahogy,ő meg úgy. Mielött befejezem: Nem Aizen érdeme egyedül,hogy legyőzte Yamamoto-t,ha Wanderweiss nem lett volna,talán máshogy akakúlt volna a harc.
2023. jan. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 A kérdező kommentje:

Az rendben van hogy a régi halálisten Aizen nem győzte volna le Yamamotot. Ywach sem győzte volna le trükkel Yamamotot.

Viszont a mostani Aizennél szerinted ki erősebb? Ywach erősebb voot egyetértek. Viszint ő halott. Így Aizennél jelenleg nincs erősebb, vagy ha még mindig van szerinted akkor mondd el hogy kicsoda.

2023. jan. 31. 17:32
 28/46 A kérdező kommentje:

Trükk nélkül

Ywach mondta is hogy “most jol kifaradtal es elhasznaltad az erod”

Így simán ellopta a bankaiat (ami mar eleve nem tisztesseges)

Viszont ha úgy vesszük akkor meg Aizen és Swach is legyőzte mert magasabb az iq-juk(Aizené legalábbis biztosan jóval) és ez is hozzájuk tartoziik, ezért felkészültek a harcra.

2023. jan. 31. 17:34
 29/46 anonim ***** válasza:
A quincy manga után van egy spin of rész. 10 év után,nem szpojlerezek le mindent,csak a lényeget mondom most. Mayuri figyelemmel tartja Ywach maradványát,mert még a maradványa mutat életjelet.. De esetleg ott van még Komamura,aki a családja adottságát használva halhatatlanná válik,amíg nem nyer. Vagy Mayuri,akinek mindig van valami trükk a tarsolyában.. Rendben,tételezzük fel,hogy Aizen nyer minden esetben,de akkor is veszít egyben,mert nem csak ő op. Az eddig általam felsoróltak közűl magával viheti a halálba.. Viszont lehet a végeredmény döntetlen is.
2023. jan. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 A kérdező kommentje:

Igaz, de a trükkjei kevesek lennének Aizen ellen. Nagyon.

Eleve arra gondolj hogy egyedül legyőzte a gotei 13-at(egyszeru halalistenkent) utána nyilván kifáradt és a hogyoku segítégével legyőzte yoruichi, urahara, isshint

Aztán ha megöli őket a nagyzolás és urahara lebecsülése helyett akkor most nem élne senki sem. Igazából elég lett volna csak Uraharat megölnie amikor levágta. Akkor Urahara nem pecsételi el és Ichigo is meghalt(végső getsuga után) volna amikor Aizen ereje elkezdett visszatérni és új szintre lépni.

Tehát ha Urahara(esze) nincs gyakorlatilag az egész Gotei halott lenne, illetve a 0. Osztag és a lélekkiraly is halott lenne.

Ezáltal Aizen megkapta volna a lélekkirály erejét is. Ezután Ywachnak nem lett volna esélye Aizen ellen. Pláne hogy a lélekkirály erejével tett szert igazán nagy erőre.

És szerinted a Mayuri kis trükkjei értek volna valamit Aizen ellen? 1 másodperces harc lenne.

Tényleg csak reálisan gondolva.

Nincs erősebb jelenleg Aizennél. Ywach halott. Az ereje is eltűnt végleg (hell-arc manga) Illetve nem tudhatod hogy azóta mennyit fejlődött megint a thousand year bloodwar utan Aizen a hogyoku miatt. Kiengedve a mukenbol szerinted ki az akit nem 1 szemvillanas alatt gyozne le az a szorny?

2023. febr. 1. 02:22
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!