Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyik az az anime, amely...

Melyik az az anime, amely annyira kifacsavart érzelmileg, hogy utána akár napokig lelki roncs voltál, sírtál, elgondolkoztatott?

Figyelt kérdés

2022. dec. 19. 17:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
81%
Death note mert nem úgy végződött ahogy kellett volna
2022. dec. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
62%
A Mirai Nikki és az Elfen Lied.
2022. dec. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%
91days
2022. dec. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
70%

Szentjánosbogarak sírja

Clannad

Elfen Lied

2022. dec. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
87%

A szentjánosbogarak sírja nekem is No1. ebbőla szempontból.

De emellett a Welcome to the NHK volt mely hatással rám.

2022. dec. 20. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Monster volt nálam ilyen, de amiken még nagyon sokat agyaltam az a Perfect blue és a Clannad after story.
2022. dec. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
57%
Clannad és Code Geass, a Code Geassnál konkrét sírtam xd
2022. dec. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
68%
Made in Abyss, Devilman crybaby
2022. dec. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Clannad After Story engem is kicsit depissé tett, meg a katartikus

Angel Beats, szintén Maede Jun -tól, továbbá Jun alkotás még a

Charlotte, az animeverzió befejezetlennek hat br kissé, de az is nagy alkotás, és hát a közepén a váratlan esemény engem kissé kiütött (nem spoilerezném el), de ott van például egy másik anime, amit eleinte nem akartam végignézni, annyira vontatottnak hatott az első 4-5 része, aztán mondták, hogy meglepő és brutál lesz, pár hóna múlva folytattam és hát tényleg döbb..., ez pedig a

Blood-C.

Vagy pl Shinkai Makoto animemozija, a

Byousoku 5 centimeter

annyira szépen rajzolt, és érzelmes, szomorkás... kb ötször láttam, nagyjából 1-2 évente újranéztem. Nem brutál, de mégis magával ragadó, és szentimentális...


Voltak animék, melyeknek sírtam a végén, de olyan igazán kiborító, most nem rémlik... Lehet merengeni a Madokán, Happy Sugar Life-on, Satsuriku no Tenshi -n, Serial Experiments Lain -en, ezek komolyabb darabok, de pl az Another hatásos képi világa, hangulata is megfogott, és miután végignéztem is merengtem rajta napokig, szerintem el van találva, a hangulata, még ha nem is mestermű az Another.

2022. dec. 21. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Anohana-rengeteg sírás


The Promised Neverland-nagyon nyomasztó, de egyben aranyos volt az nime hangulata. Mindig féltem, hogy valaki meghal és nagyon csalódtam az nime végében. Hihetetlen, mennyire lelombozóan tudták befejezni. Hónapokig ezen rágódtam utána.

2022. dec. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!