Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Shimura Tenko (shigaraki...

Shimura Tenko (shigaraki tomura) milyen lett volna hősként?

Figyelt kérdés

Szóval tegyük fel hogy a képessége más körülmények között manifesztálódik és megtanulja kontrolálni hogy meddig terjedjen stb...

Szerintetek milyen erős lenne, hogy reagálnának az emberek a képességére,

milyen lenne a kapcsolata az apjával?



2022. dec. 22. 22:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a képességét emberek ellen nem nagyon használhatná, csak vészhelyzetben. Viszont robotok ellen elég hatásos lenne (ezért valószínüleg fel is vették volna az UA-ba) Talán még a természeti katasztrófáknál is hasznos lenne, hiszen egyszerűen lebomlasztaná a törmelékeket.

Tegyük fel, hogy megtanul csak kisebb sebeket okozni a képességével, akkor bűnözők ellen is mehetne.

Ha megfelelően kiaknázná a lehetőségeit, akkor talán benne lehetne a top10 hősben.

Az emberek nem hiszem, hogy különösebben furán reagálnának a képességére, hiszen ott van pl Bakugo, aki az erejével úgyszintén "pusztít"

Kár hogy ez csak elmélet, szívesen látnám Shigarakit hősként (':

Szerintem az apja megtanulná elfogadni őt, sőt még talán büszke is lenne rá. (Rájönne, hogy Nana is nemes cél érdekében hagyta el a családját és hogy bár nem volt vele, mindennél jobban szerette őt)

2023. jan. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hasonló családi háttérrel rendelkezne,mint Shoto s emiatt talán szimpatizálnának is egymással. Mert merem gyanítani,hogy Tenko apja még rosszabb lett volna,mint a régi Endevour,vagy hasonlóan rossz.. Amúgy hősként is epic lett volna,főleg rajta ütéseknél. Egyébként,ha One For All nem irányítaná,tökéletes antagonista is lehetne,mint Nagato.. De ez csak az én véleményem.
2023. jan. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!