Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Hunsub kinetic novelt, rajongó...

Hunsub kinetic novelt, rajongói fordítást ismertek? Főleg a Higurashi érdekelne. (Kinetic n. = nem elágazásos visual novel.)

Figyelt kérdés

Főleg video link formájában érdekel, pl youtube. Angol felirat file is jó. Nem angol égetett felirat, hanem angol felirat file! Vagy égetett magyar felirat. Vagy magyar felirat file.

Vagy youtube angol felirat, mert azt ki lehet szedni.


Ha valakinek véletlenül Power Pointban van egy, rajongói magyar felirattal, az is jó.


Végső esetben window-os is oké.



2023. febr. 17. 13:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Hatalmas projekt lenne a When They Cry VNeket magyarítani, nagyon hosszúak és sok a szöveg bennük. Jelenleg nem létezik amit keresel sajnos. Viszont, főleg az első pár epizód nyelvezete nem bonyolult, ha tudsz bármilyen más nyelven (angol/német) alapszinten akkor szerintem menni fog (és még nyelvet is gyakorolsz közben)


Egyébként itt látod az összes magyarra fordított VNt:

vndb.org/v?f=2ghu&p=1&s=310

Leszűrheted csak kinetic-re is a keresővel

2023. febr. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszi, ment a pacsi! :) Egyébként miért kellene magyarítani a Higurashy neveket? Ezt nem értem.


Nézegetem az oldalt... Kinetic-re hogyan szűkíthető a keresés? Kulcsszóval? Más opcióval?


(Angolt alapfokon bírom.)


Animeaddicts-on is vannak magyarított VN-ek egyébként, viszont ott kinetic-re nem tudok / nem lehet szűrni.


Kifejezetten kinetic érdekel, nem játszásra vágyom, hanem olvasásra, nézésre, a linked elég kecsegtető, köszi. :) Főleg a Higurashi érdekelne, mert állítólag érthetőbb, mint az első két anime évad, bár az anime nekem nagyon tetszett így is.

2023. febr. 17. 17:04
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem a neveket magyarítani, hanem VN-eket.
2023. febr. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Ja, a kötőjel lemaradt. Így már értelek. :) Az AnimeAddicts-on van egy rövid Higurashi VN magyarítás.


Az a baj, hogy ritkán használok windows-t, viszont linuxra meg hivatalos tárolóból szokás telepíteni, a biztonság érdekében, szóval...

Ezért kellene youtube, vagy más video megosztó révén kinetic novel számomra, ha lehet.


Bármi, nem csak Higurashi érdekel.

2023. febr. 17. 17:20
 5/13 A kérdező kommentje:

Ja, és lehetőleg magyarul. :)

Vagy aki tud említeni könnyen érthető angol nyelvezetű kinetic novelt, az is jó.

2023. febr. 17. 17:21
 6/13 anonim ***** válasza:

vndb.org/v?q=&ch=&f=022ghu80X0k


Tessék, itt van csak kineticre leszűrve, a tag-et kell beállítani kinetic novel-re.


A kérdésed nem értem, te kerestél magyar fordítást Higurashiból, nem? Én meg írtam hogy nincs, mert nagyon nehéz és hosszú munka lenne és senki sem vállalja ingyen.


Egyébként nincs sok különbség nézés/játszás között ezek esetében egyáltalán. annyival jobb játszani hogy saját tempóban tudsz haladni és nem kell visszatekergetni ha túl gyorsan halad. Hang egyébként kötelező hozzá, nagyon fontos az atmoszférához.

2023. febr. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Amúgy jut eszembe Androidon is tudod játszani ha windows nem okés. Csomó módja van, ONscripter, VNDS, meg fent vannak az epizódok google playen alkalmazásként is (de lehet az csak japán nyelvű). És nem csak Higurashi, legismertebb VN enginek-hez van emulátor androidra és meg lehet oldani valahogy
2023. febr. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm. :) A kinetic között egyébként ott van ugyanaz a Higurashi (Fun), amely AnimeAddicts-on is, ami rövid állítólag.


Viszont ha lehet, videómegosztón érdekelne, mint youtube, stb. Se a win-t, se az Androidot nem igazán használom, linuxra meg jobb nem telepíteni ilyesmit.

2023. febr. 17. 18:14
 9/13 anonim ***** válasza:

youtube.com/playlist?list=PL1BA07D497C85855F

Akkor tessék, teljes Higurashi angolul, Ps2 karakterképekkel.


Amúgy a higurashi fun az nem hivatalos hanem fanmade VN szerintem (én nem olvastam)

2023. febr. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

A Higurashi Fun az én tudtommal is fan made, ez igaz, bár az is becsúszhat felőlem.

Igen, youtube-on angolul van pár, csak nem valami erős az angolom és nem tudom, melyek kinetic novelekhez elég az alapfok.

2023. febr. 17. 19:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!