Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyik animét várod már...

Melyik animét várod már nagyon a 2023-as évben?

Figyelt kérdés

2023. febr. 21. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Gridman Universe

+ A Trigger önálló eredeti munkáiban még nem csalódtam. A SSSS.GRIDMAN és SSSS.DYNAZENON is nagyon jó lett.


Kono Subarashii Sekai ni Bakuen wo!

+ A mangát olvastam, az LN is csak 5 kötetes. Bízom benne, hogy végig adaptálják. 20-24 részbe bele kell férnie.


Pluto

+ A mangát olvastam és műfajilag hiánypótló darab volna. Évek óta be van jelentve és talán idén valamikor ki is jön.

2023. febr. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Love Live ! Superstar harmadik évadát . Azt hiszem ebben az évben fog kijönni a Love Live ! Sunshine OVA része bár ebben nem vagyok biztos .
2023. febr. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%

Főleg régebbiek közül szoktam szemezgetni, nem várok kifejezetten újdonságokat általában, de azért akad némi kivétel. Ilyen a

"Suzume" animemozi (Shinkai rendezésében).

De hát Shinkai-nál se tudni, van, hogy érdekeset csinál, van, hogy közepes színvonalút, na meg részben szubjektív, kinek mi tetszik. Van műve, amit sokan kedvelnek, számomra közepes - és megfordítva.

2023. febr. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
goblin slayer 2. évadát
2023. febr. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan, amit jelenleg várnék, mondjuk ebben az is benne van, hogy nem vagyok nagy animés, csak néhány tud lekötni, meg idom sincs rá annyira.


De, ha pl. lenne a Darwin's Game-ből vagy a Call of the night-ból 2. évad, akkor várnám. De így nincs mit.

2023. febr. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%

AI no Idenshi

Helck

Jigokuraku

Ousama Ranking: Yuuki no Takarabako

Sousou no Frieren

Jibaku Shounen Hanako-kun (2023)

Kusuriya no Hitorigoto

SAND LAND

2023. febr. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Agnik_ ***** válasza:
72%

Jujutsu Kaisen 2. évada elvileg idén jön ki

Bleach: Thousand Year Blood War 2.évada

2023. febr. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Dr. Stone S3

Demon Slayer S3

Oshi no Ko

Jujutsu Kaisen S2


Ennyi jutott eszembe, ezeket biztos nézni fogom.

2023. márc. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!