Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tegnap jelent meg az utolsó...

Tegnap jelent meg az utolsó Pokémon epizód amiben Ash és Pikachu szerepelnek. Véleményetek?

Figyelt kérdés
25 év után nyugdíjba küldték őket és soha többé nem fognak szerepelni. Én személy szerint nagyon elérzákenyedtem, mert pelenkás korom óta, a legelső epizódok óta néztem az animét és Ash és Pikachu örökké a kedvencem maradnak. Nem tudok tőlük elköszönni...

2023. márc. 25. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

Én a 3. évadig bírtam megnézni 15 éves koromban, utána elvesztette a varázsát. Utána felfedeztem a Dragon Ball-t, ez 10 éve volt, akkor rendszeresen sportoltam, úszni jártam, otthon edzettem és nagyon motiválóan hatott ahogy Goku is folyamatosan fejlődik. A sima Dragon Ball-t és a Dragon Ball Z-t néztem végig akkor. Aztán jött a One Piece, na az is nagyon tetszett ilyen 17 évesen, de a Hunter x Hunter magasan a legjobb.

Habár még van pár anime amit feltudnék sorolni, mostanában egyáltalán nem érdekel ez a műfaj, így 25 évesen úgy érzem kinőttem belőle.


Anno jó volt gyerekként nézni a Pokémont, majd újra nézni 15 évesen a régi részeit, de például a One Piece-t se tudtam a 940. rész után nézni.

2023. márc. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Megértem. Én a Pokémonon kívűl mást nem néztem, és így 1 rész/hét nem volt nagyon időölő. Én is majdnem 25 vagyok, és ámbár én is kinőttem a mesenézésből, a nosztalgia egy kemény drog, ami miatt pityeregtem férfi létemre amikor az utolsó Ash és Pikachu együttes képkockához ért a történet.
2023. márc. 25. 14:12
 3/5 anonim ***** válasza:

Engem nem érint meg a téma, mert én a 2000-es évek elején voltam nagy Pokemon fan, mikor adták a TV-ben, utána viszont eltávolodtam tőle. Viszont ettől függetlenül azért kicsit megdöbbent az információ, amit a kérdésben írsz, nem gondoltam sosem arra, hogy ez megtörténik.

Egyébként ezt az epizódot lehet megnézném majd.

Hányadik évad/rész?

2023. márc. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Aim to be a Pokemon master évad, 11. rész.
2023. márc. 27. 12:10
 5/5 anonim ***** válasza:

igaz, hogy én nyolcadik osztályos korom óta ismerem a Pokémont, de nagyon kevés részt láttam akkoriban, mert nem tetszett, hogy az emberek Dragonball-kinézetűek voltak. Sosem szerettem ezt a stílust. Ahogy haladtam a korral, véletlenül megláttam valahol az új pokémonos képeket, részeket és láttam, hogy Ash kicsit másképpen néz ki. Ezt nem értettem, így nem is foglalkoztam ezzel. Mikor a Pokémon 20 éves lett, jött a Pokémon GO. Abban az évben alig akartam elhinni, hogy még mindig fut a Pokémon sorozat, játékok meg egyebek. 20 év nagyon hosszú idő! Ekkor tudtam meg egy magyar nyelvű weboldalon, hogy minden évadban új külsőt kaptak a szereplők, tehát ez volt a változás oka. Habár nem vagyok egy nagy fan, de megnéztem a Pokémon utazás sorozatot, mivel a Galar régiót Nagy-Britanniáról mintázták és ezt tetszett nekem, mert sokat voltam kint Angliában. Annak nagyon örültem, hogy az emberek szelídebb külsőt arcot kaptak, nem olyan durvát, mint a legelső évadban. És, hogy Ashnek lett egy Gengarja, mert ezt a pokémont tényleg szeretem. (olyan jópofa)

Mint non-Pokémon-fan azért sajnálom, hogy vége lett, mert 25 év tényleg sok...

Az új részekben egy lány szerepel. Nem is fogom nézni ezt a sorozatot, csak akkor ha lesz benne Gengar. Ugyanis ő legnépszerűbb szellem típusú pokémon

2023. ápr. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!