Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Tokyo ghoul menyire szórakoz...

A Tokyo ghoul menyire szórakoztató? Mert egnéztem az 1.-ső részt és nem volt rossz de túl izgalmas se. Gondolkodom rajta hogy megvegyem a mangát, de félek hogy unalmas lesz. Neket hogy tetszett? Izgalmas volt?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 2. 09:38
 1/7 anonim ***** válasza:
A Limbo hinto mennyire szórakoztató? Miért mástól várod el, hogy helyetted döntsön? Nézz meg pár részt, aztán, ha nem tetszik, ne nézd tovább.
2023. ápr. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem az első 2 évad jó. Utána inkább ilyen "meh" kategória.


De a manga konzisztensen remek. Én átváltottam arra miután kiábrándultam az animéből, és nekem nagyon bejött.

2023. ápr. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2023. ápr. 2. 13:29
 4/7 anonim ***** válasza:

Én úgy szoktam animét elkezdeni, hogy a 3. részig mindenképpen megnézem.

Ez azóta szokásom, hogy az AOT 1. évad 1. részét 16 évesen (2015) túl morbidnak találtam, majd 2016-ban a Hunter X Hunter-rel is elkövettem azt a hibát hogy a legelső rész után majdnem 1 évet halogattam, mert cringe-nek találtam az első rész alapján.


AOT-ot csak 2021-ben vettem újra elő, Hunter x Hunter pedig háromszor is láttam, zseniális mindkettő.


Hogy a kérdésre is válaszoljak a Tokyo Ghoul nálam 7-es értékelést kapott, mangában nem olvastam. Viszont ha ajánlhatok egy mangát, akkor a Tower of God-ot érdemes elolvasni, vagy akár animében megnézni, habár kicsit csúnya a rajzolása a koncepció elég érdekes.

2023. ápr. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi 4-es
2023. ápr. 2. 19:53
 6/7 anonim ***** válasza:

Valóban sok animénél csalóka az első néhány rész, ezért, ha nem fáraszt az első 1-2 rész, akkor próbára teszem a sorit, azaz megnézem összesen legalább az első három részt, inkáb az első ötöt, aztán meglátom.


Direkt külön listát vezetek arról is, hogy egyes sorozatok hányadik résztől kezdenek igazán kibonatkozni, ha az nem az első három rész. A legtöb anime a harmadik, vagy negyedik résztől.


Szóval van, amelyik mondjuk a hetedik, vagy 9., vagy 10. résztől kezd csak kibontakozni igazán, és akár baromi jó is lehet onnantól, míg előtte esetleg unalmas számomra.


Tipikus példa a Blood-c, amelyet hónapokig pihentettem, mert az első 5-6 részt unalmasnak találtam. Aztán mások noszogattak, hogy nagyon érdekes lesz a végén. Nagy nehezen elkezdtem folytani. Hát, hatalmas anime! Bár a végéhez gyomor kell és erős idegzet és psziché. A végére áll össze a kép.


Más kérdés, nem kötelező, hogy legyen ehhez türelme az embernek. Kb 12 részes a Blood-c, és csak az utolsó előtti, meg az utolsó érdekes. A többinél sokáig nem tudtam, mit akar a szerző, és önmagában fárasztóak voltak. Szerencsére érdekes volt a végére.


De meg kell mondjam, általában nem kockáztatok, mert zsákbamacska. ha az első hatvan perc nem fog meg. Fogjon meg engem az első 3 rész, legkésőbb a harmadik résznél, akkor nézem tovább többnyire.


Attól a tököm kivan, amikor egyes animések, pl youtube-n pusztán első részek alapján ajánló videókat csinálnak. Annak semmi értelme. Az első részekben általában még semmi se derül ki, pláne nem a mélysége az animének, ha van mélysége a későbbiekben.


A Tokyo Ghoul második évada, az "Root A" az első 3 részben számomra unalmas, akció jellegű, felszínesnek hat, ezért nem néztem tovább.


Az első évad viszont egész jó, van benne némi gondolatiság és izgalom is. Bár ez alapvetően tini anime, szóval annyira nem izgat a folytatás engem személy szerint. Bár ha nem volna más, lehet, h megnéznék még belőle egy évadot, de a Root A nem fogott meg. Talán egy másik évad, nem tudni.

2023. ápr. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi
2023. ápr. 4. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!