Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi a véleményetek az Attack...

Mi a véleményetek az Attack on titan mangáról?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 9. 06:12
 1/5 anonim válasza:
100%
Én elolvastam. Valamiért nem tudom miért teljesen semlegesnek éreztem a végét. Jó azért a végét megkönnyeztem viszont teljesen felejthető lett számomra. A rajzolás is elcsuszott valahol mert az kifejezettten nem tetszett már a vége felé. A stori nem tudom mikor kezdett nem tetsueni nekem mert az első fejezeteknél ambszúlút kedvenc még mindig és zseniális szerintem. De ez csak az én véleményem
2023. ápr. 9. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az elso reszei egeszen jok, de en ugy ereztem mikozben olvastam hogy ahogy folytatodik a tortenet ugy lesz gyengebb.
2023. ápr. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2023. ápr. 9. 20:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon jó összeségében, bár szerintem a legvégét iszonyatosan elszúrták...
2023. ápr. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem nagyon tetszett a vége is, kb. olyan mint egy posztmodern eposz, az eposzi kellékeket is hozza rendesen. nagyon tetszik isayama stílusa, hogy kissé elnagyolt, erős érzelemkifejezéssel bíró ábrázolási módja van, a történet meg nagyon csavaros, szerintem többször el fogom olvasni életem során. ha teheted, ruházz be egy fizikális példányra, mert gyönyörű nyomtatásban (nekem az Omnibus kiadás van meg angolul)
2023. ápr. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!