Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi a véleményed a 22-es őszi...

Mi a véleményed a 22-es őszi szezonról, melyik anime kellemes meglepetés, melyik csalódás, melyiket dobtad, melyik lett a kedvenced?

Figyelt kérdés

2022. nov. 12. 08:52
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

Tudtam hogy jó, mivel folytatás:

Mob Psycho 100 III


Kellemes meglepetés, ha nem is remekmű:

Kokyu no Karasu

URUSEI YATSURA (2022)

Mushikaburi-hime

Seiken Densetsu: Legend of Mana -The Teardrop Crystal-


Dobtam:

Chainsaw Man

SPY x FAMILY Cour 2

Kage no Jitsuryokusha ni Naritakute!

BLUELOCK

Akuyaku Reijou nano de Last Boss wo Kattemimashita



KEDVENC

Mob Psycho 100 III - aki nézi tudja miért

2022. nov. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez a szezon főleg a folytatások nézéséről szól.

Így nagyon élvezem:


Mob Psycho 3 - hozza a szokásost, amiért szeretem, ezért is azt hiszem kedvenc a szezonból

Bleach Thousean Year Blood war - ez elsősorban nosztalgia faktor, örlük, hogy van újra, életérzés inkább, mint mestermű, nyilván

Spy×Family 2 - szintén hozza azt, amit élveztem az első évadban

My hero academia 6 - kicsit még jobb is, mint amire számítottam



Úgy voltam vele hogy nem nézek ilyesmit...Aztán ajánlásra még is csak belekezdtem a Chainsawman-ba, és sok minden nem tetszik benne, de ettől független még egyelőre nem szándékszom dobni, mivel kíváncsi vagyok, és sajnos a zenéje nem akar kimászni a fülemből. Majd meglátjuk


Amibe belekukkantottam de azonnal vissza is hőköltem:

Play it cool, guys - azt hittem jó kis slice of life jellegű semmiség lesz mint pár éve volt az a plüssös cucc, erre csak hidegrázást kapott a nyuszis mamuszom a semmilyen kis... nem is tudom mitől, ami ennek a tartalma


Amibe majd ha lesz időm talán belenézek:

Do it yourself

meg még pár aminek nem emlékszem a nevére rip

2022. nov. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%
Csalódás a Mushikaburi-hime volt. Elképesztően szép rajzolás, halálosan unalmas történet és főhős.
2022. nov. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%

Amibe már belenéztem:


• Chainsaw Man - A mangát nagyon dícsérték, az adaptációtól nem dobtam el az agyam, egynek elmegy.


• Boku no Hero Academia 6 - Ez eddig egy nagy csata. Látványos, de nem több. Majd meglátjuk, hová lyukad ki.


• Kage no Jitsuryokusha ni Naritakute! - Sokkal érdekesebb lenne, ha az első rész után nem viszik át isekaiba. Abból is az átlagtól rosszabba.


• Tensei Shitara Ken deshita - Van itt az a cicalányos felhasználó, neki biztos a szezon egyik legjobbja. Amúgy tökátlag felejthető isekai.


• Uzaki-chan wa Asobitai! W - Mivel még inkább bevonja Hana családját, talán még szórakoztatóbb, mint az első évad.


• Yuusha Party wo Tsuihousareta Beast Tamer - Van itt az a cicalányos felhasználó, neki biztos a szezon egyik legjobbja. Amúgy tökátlag felejthető isekai.


• Noumin Kanren no Skill bakka Agetetara Nazeka Tsuyoku Natta. - Középszar isekai a nehezebben tolerálható fajtából.


Amibe még nem néztem bele:


• Kidou Senshi Gundam: Suisei no Majo - Kevés a mecha manapság, a Gundam pedig hol jó (Origin, Unicorn), hol rossz (Tekketsu no Orphans). Remélem ez a jó fajta.


• Muv-Luv Alternative S2 - Kevés manapság a mecha, az első évad korrekt volt, a Muv-Luv univerzum sorozataiból (Total Eclipse, Schwarzesmarken) eddig az tetszik a legjobban.


• Tiger & Bunny 2: Part II - A Part I-től nem voltam annyira elájulva, mint az első évadtól, de nem volt szar.


Amibe majd valamikor:


• Urusei Yatsura (2022) - Az eredetit régóta terveztem, most viszont nem tudom eldönteni, azt nézzem vagy ezt. A régi felé hajlok.


• Mob Psycho 100 III - Ehhez még a második évadot is pótolnom kell.


• Jojo no Kimyou na Bouken: Stone Ocean - Part III - Majd ha kint lesz az egész normális fansubbal. Spoilerezni úgysem tudnak belőle addig, a mangát olvastam.

2022. nov. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sakura-sama ***** válasza:
50%
A legnagyobb csalódás nekem a Chainsaw Man. Az eleje jól kezdődik utana pár rész nekem nem tetszett és abba hagytam a nézését.
2022. dec. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!