Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Levi Ackerman vs Kishou...

Levi Ackerman vs Kishou Arima? Melyik az erősebb karakter? Ki győzne ha egymás ellen harcolnának?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 29. 03:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem Arima. Erő, sebesség tekintve Levi felett áll. Illetve hatásosabbaknak tünnek a fegyverei is.


Itt jól összefoglalják a két karaktert:


Levi: [link]


Arima: [link]

2023. ápr. 29. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Mi értelme az ilyen kérdéseknek? Külön világok, külön szabályokkal. (mondjuk abban egyeznek, hogy mindkettő gyenge középszerű anime)
2023. ápr. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Két hasonló kaliberű karakter. Mindkettő jó kardforgató, Levi a Felderítő Osztag, Arima a CCG legjobb katonája. Mindketten emberevő szörnyek ellen harcolnak.

Személyiségre is hasonlóak.

2023. ápr. 29. 15:02
 4/7 anonim ***** válasza:
Arimanak eleg komoly technikai folenye van + serules eseten jobb ellatast kap szerintem emiatt nyerne
2023. ápr. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Thunderfairy ***** válasza:
Levi feldobná a bakancsot. Arima fél ghoul azért annyira erős. És úgye ismerjűk a ghoul regenerálodását, különösen egy rinkaku kagunését.
2023. aug. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Tudtommal Arima nem képes regenerálódni és nincs kagunéje.

Leviben meg ott az Ackermann vér.

2023. aug. 5. 00:28
 7/7 anonim ***** válasza:

Amennyire tudom nem tud regenerálódni, és nincs kagunéja se, viszont fizikálisan annyira Levi felett áll, hogy nincs is szüksége egyikre se.


[link]


[link]


[link]


Sima Arima win.

2023. aug. 5. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!