Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerelmes vagyok egy anime...

Szerelmes vagyok egy anime karakterbe. Valaki érzett már hasonlót?

Figyelt kérdés

Vele álmodok, és nagyon imádom a személyiségét.


A probléma ott kezdődik, hogy lassan 21 vagyok.



2023. márc. 28. 21:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
76%
21 éves tini?
2023. márc. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
85%
Történt már veletek hasonló? - így szokás.
2023. márc. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Bár nem anime, de nekem pedig Meg Griffin tetszik a Family Guy-ból. Van abban valami báj, hogy folyton megszivatják, ő meg bambán tűri. Ilyenkor kedvem lenne megvigasztalni, mint egyszer Quagmire... :)
2023. márc. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 AlexKieninger ***** válasza:
21 éves fiú vagyok és csomó ilyen volt már velem, úgy hogy volt már élő személy felé érzett szerelmem de amikor feltörnek ezek az érzelmeim tudom mikor valódi és nem valódi vagyis fiktív személy iránt érzem ezek az érzéseket, kicsi mókás főleg hogy egyszer még trap karakter felé is voltak/vannak érzelmeim és (nem nem vagyok meleg) de mégis vonzónak találom Felix Argyle-t a Re:Zero-ból
2023. márc. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:

Razor baromira bejött a Maniac Mansion játékból.


[link]


(A punk csaj)

2023. márc. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
52%
Igen, én is érzelmeket táplálék egy anime karakter iránt. Sokat gondolok rá, éjszakánként hozzábújok a falhoz és arról fantáziálok, hogy ott van mellettem, így alszok el. Vannak szexuális fantáziáim is vele. 25/F
2023. márc. 29. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
78%
Nem olyan ritka jelenség, de főleg ennyi idősen, egyáltalán nem normális. Mennyi társasági életed van?
2023. márc. 29. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Igazából eléggé szociális típus vagyok. Sok barátom van, gyakran lógunk együtt. Igaz én sokszor szeretek visszahúzodni a szobámba és pl egy-két napig semmit nem csinálni.


Na de egyébként egyetemre járok, clubtevékenységet végzek, edzek rengeteget (ezt is azért, mert úgy akartam kinézni, mint egy bizonyos anime karekter, de már elértem.:) ).


A kérdésedre válaszolva, nincsenek mentális problémáim, el vagyok a világban. Amivel inkább van problémám, az a mély kapcsolatok kialakítása lányokkal. El tudok velük beszélgetni bármiről, de mindig úgy érzem csak felszínesen megy a dolog. Egyébként is 3 lány tetszett életem során. Most már 2-3 éve nagyon senki.


Vágyom a szerelemre, hogy őszinte legyek, dee nem keresem. Nem fordítok rá energiát, hogy pl meghívjak egy lányt randizni. Tudom, hogy nekem kéne, de egyszerűen nem vagyok biztos benne, hogy felelősséget tudok vállalni egy másik személyért. Valamint az átlagemberrel ellentétben eléggé furán élem az életem. Már csak ezért is nehéz velem dűlőre jutni. Voltak lányok, akik próbálkoztak, de olyan béna vagyok, hogy észre sem veszem, mert eszembe se jut, hogy tőlem akarna bárki bármit. Később tudtam meg mástól, hogy tetszettem nekik, de akkor már késő volt...(lett barátjuk)


Egy társaságból múltkor beszélgettem egy csajjal, és visszahallottam, hogy teljesen ki van rám akadva, mert olyan csúnya dolgokat mondtam neki. Pedig nem is mondtam rá semmi megbotránkoztatót, csak őszinte voltam és vagyok mindenkivel.


Asszem erre mondják, hogy nem értek a nőkhöz. Pedig igyekszem. Amúgy azzal, hogy kigyúrtam magam, már buliba sem jönnek oda hozzám. Lehet, hogy túl félelmetes lettem vagy nem tudom.


Egyébként tök jófej vagyok. Nem tudom az okát, hogy miért megy olyan nehezen ez a kapcsolat kialakítás csajokkal.

2023. márc. 29. 10:31
 9/20 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ott a probléma, hogy mivel a szociális életed csajok terén nem kielégítő, fiktív karakterekhez kezdtél el vonzódni. Szerintem ezt csak akkor tudod orvosolni, ha lesz egy élő személy az életedben, aki hasonló érzéseket vált ki belőled. Sajnos, a virtuális valóság csak virtuális, úgy írták meg a tervezők, ahogy a legeladhatóbb, lehet rajongani karakterekért, szereplőkért, de el kell fogadni, hogy ez nem igazi, és nem is lesz az, de ezt nyilván tudod, viszont az agyad valószínűleg így védekezik a hiányérzet ellen. Ezt tudatosan építheted le magadnak önállóan vagy pszichológus segítségével, mert sajnos viszont lehet, hogy a túlzott rajongásod a karakter iránt akár akadályozhat az igazi ismeretségekben is, mert őt keresed az élő emberekben, viszont egy animekarakter forgatókönyvszerű mondatai és személyisége sosem fog megegyezni egy élő emberével.
2023. márc. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Basszus, lehet, hogy igazad van.


Tényleg hasonló viselkedési formát keresek. Lehet, hogy azért unom a beszélgetést lányokkal, mert egyből leesik, hogy nem olyan típusok, amire vágyom, ezért nem is erőlködöm, ami látszik rajtam, ezért ők sem erőlködnek.


Haha. Megfejtem én magam :D

Köszi amúgy.


Viszont akik tetszettek 3 lány életem során. Az az érzés meg nem éppen tetszéshez hasonlítható. Úgy éreztem, hogy megtennék nekik bármit, a kedvükben akartam járni, érezni akartam amit ők stb.


Ezt inkább rajongásnak nevezném, mert olvastam erről. Ebből adódóan viszont, akkor nem tudom mi az a szerelem. Magyarul szerelmes sem lehetek egy anime karakterbe.


Érdekes ez a téma.

Én mondjuk azt sem értem, hogy sok srácnak honnan a fenéből vannak lány barátaik? Egyetemen azt látom, hogy lányokkal beszélgetnek a fiúk, de így nézek ki a fejemből, hogy mégis hogyan alakult ki a kapcsolatuk? Nekem életemben egyszer sem volt, hogy csomó lány barátom volt, akikkel napi szinten beszélek. Talán általános iskolában. Amikor még nem mindenkit a megtermékenyítés dominált, és tudtunk egymással rendesen kommunikálni, frusztráció és egyéb kellemetlenségérzet nélkül.


Ha ma az egyetemen megszólítok egy lányt, egyből azt hiszi randira akarom hívni. Nem lehet értelmes diskurzust folytatni, mert annyira bele vannak habarodva a telefonjukba. Egyszerűen félnek beszélgetni, félnek magukat adni, és ezt nagyon látom rajtuk. Az a baj, hogy én kezdem nem normálisnak gondolni magam, mert nem ilyen társadalomban akarok létezni. Ahol konkrétan biorobotokkal társalgok, és senkinek nincs saját véleménye. Idősebbekkel mindig jóban kijöttem. Egyből megtaláltuk a közös hangot. Ők szeretnek velem beszélgetni. De itt egyetemem a lányok... Konkrétan tavaly 1-2vel megismerkedtem, először még köszöntem nekik, majd nem, mert ők sem köszöntek. Unom, hogy nem lehet őszintén élni. És tényleg próbálok a saját dolgommal foglalkozni, el lenni a saját kis világomban, de nem tudom kikerülni, hogy a szüleim, a családtagjai ne érdeklődjenek afelől, hogy van e már barátnőm, vagy valami szép kislány aki tetszik. Ezek után nyilván ezen pörög az agyam, ami szerintem érthető, mert valamilyen szinten engem is zavar, hogy sosem volt senkim.


Nem tudom, valaki valami vélemény?


Kiváncsi vagyok, ti mit gondoltok a jelenbeli interakciókról a nemek között, mint téma. Mert szerintem nagyon gatya a helyzet.


Eleve mindenki mást mutat, mint ami, és megfelelési kényszeres, depressziós fiatalból most rendkívül sok van.


Na de tényleg meséljetek, ti hogy látjátok. Hogyan ismerkedtek?

2023. márc. 29. 21:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!