Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Felnőtt animét (seinen)...

Felnőtt animét (seinen) ajánlatok, amely road movie, vagy másfajta kaland elsősorban? Shoujo Shuumatsu Ryokou -szerű anime főleg?(Minimális rivalizálás /harc /akció esetleg belefér.)

Figyelt kérdés

Ezek kivételével érdekel (lista, ABC rendű; a két link ugyanaz; ha az egyik nem működne, ott a másik):

[link]

[link]



2023. máj. 3. 19:38
 1/5 A kérdező kommentje:

Hangsúlyoznám, a lehető legtávolabb álljon a harcolástól, rivalizálástól. Köszi előre is nektek.


Lehetőleg fantasy jellege se legyen, vagy ha mégis, akkor a részemről egy némileg dark-fantasy beütés nem gond.

2023. máj. 3. 20:28
 2/5 anonim ***** válasza:

Sora yori mo tooi basho

(A place further than the Universe)

[link]


Gondolkoztam mit lehetne erről írni ajánlóként, de ez a magyar nyelvű ajánló piszok jól összefoglalja, 12 és fél perces.


Megnéztem, nincs a listádon.

2023. máj. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi, ment a pacsi, ezt az animét hónapokkal ezelőtt már kinéztem magamnak egyébként, köszi h emlékeztettél rá. :) Sőt, pont Reject-től láttam is már ezt az ajánlót. :) Fogalmam sincs, tetszene-e nekem, majd teszek egy próbát.
2023. máj. 4. 22:32
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezek alapján tudom ajánlani a Kino no Tabi-t.

Van egy 13 részes 2003-as verziója, amihez van külön 3 extra OVA és van egy 2017-es feldolgozása is.

A legtöbben a régi verziót ajánlják, de nekem mindkettő tetszett és kevés az átfedés a kettő között, úgyhogy az összeset ajánlani tudom.


Eredeti:

[link]

Extrák:

[link]

[link]

[link]

Új (2017):

[link]


Egyébként szerintem a listád is sokkal átláthatóbb lenne, ha egy ilyen oldalon vezetnéd. MAL-on ( [link] kívül jó még az AniList ( [link] illetve ha nem tudsz angolul, van még az AnimeAddicts ( [link] is.

2023. máj. 6. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2023. máj. 8. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!