Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Tupac kivel rivalizalt es...

Tupac kivel rivalizalt es kikkel volt “hasban”?

Figyelt kérdés

Nem vagyok ebben benne, de erdekelne hogy mi a helyzet hogy tudjam.

Kivel volt rosszban? Kivel volt joban Tupac?



2020. júl. 10. 16:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Biggie-vel voltak először haverok aztán csúnyán összekülönböztek, illetve ha jól emlékszem P. Diddyvel se szívlelték egymást, enyhén szólva.

Akikkel jóban volt az Dr. Dre, Snoop Dogg, Suge Knight (bár vele inkább csak mert az adósa volt, Knight tette le érte az óvadékot).

2020. júl. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Jol tudod hogy a mobb deeppel se volt joban?
2020. júl. 10. 17:04
 3/10 A kérdező kommentje:
Tudom**
2020. júl. 10. 17:04
 4/10 anonim válasza:
62%

Igen, a Hit 'Em Up végéről idézek: Oh yeah, Mobb Deep, you wanna fuck with us?

You little young-ass motherfuckers

Don't one of you niggas got sickle-cell or somethin'?

2021. jan. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az egész Bad Boy stúdióval rosszban volt.
2021. febr. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
31%
Ne foglalkozz vele, tupac a mult. Igazabol nem mindegy kivel volt rosszba vagy joba? Annyira irrelevans ez mar mai szemmel, van mar mas rapper akikkel inkabb foglalkozni illik mint vele. Nem veletlenul lottek le 25 eves fejjel, egy fereg lehetett, nagykepuskodott orokke. A 80-as 90-es evekben a raphaboruk alatt a feketek EGYMAST irtottak. Te neki tudnal allni kiirtani a sajat fajtadat mert a masik kiadott egy zenet amit tobben hallgatnak, vagy netalantan 2vel tobb autoja van? Ezek egtmast gyilkoltak, vertek, szurtak. Nem mindegy kivel volt joba vagy kivel nem? Meghalt. Terj at a new schoolra.
2021. febr. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
A New School szar.
2021. febr. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
12%
6-os voltam. Igazabol kicsit bovebben azert gondoltam hogy irrelevans a kerdes, mert tupac 26 eve halott. Igazabol ha tudnad kivel volt joba es kivel nem, az milyen formaban segitene ki teged? A kerdesedbol adodoan tini lehetsz aki nemreg fedezte fel az old school rapet, es tupacot. Ha nem jarod az utat amit o jart, nem vagy gangsta, nem rohangalsz pisztollyal, igazabol ertelme nincs tupacrol tudnod akarmit is, eleg az ha tetszik a zeneje. Joba volt Suge-al meg a death row-val, meg kitudja kivel. Ugyse fogod megtudni sose az igazat mert nem fogja senki felfedni. Erted? Ma mar nemsok rajongoja maradhatott neki, foleg nem a tinedzser korosztalybol, akik a post maloneba, meg a tekashi6ix9ineba nottek fel. Igazabol teljesen mindegy kivel volt joba, mar nem el, ugyhogy mar nincs joba senkivel. Nem majomkodasbol irtam ezeket, csak szerintem tenyleg lenyegtelen a kerdes.
2021. febr. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
59%

8-as!


Dehogynem majomkodásból írtad. Ha ennyire lényegtelen, akkor miért ba.szod fel magadat rajta? Nem tök mindegy neked kiről mit kérdez? Történelemről sem szabad kérdezni semmit?

2021. febr. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

" Ma mar nemsok rajongoja maradhatott neki" Persze, persze :D :D


Azert kellett hologramon kivetiteni par eve, mert a kutya sem kivancsi ra, meg most 2023-ban is az ő zenéjet hallgatjuk.

2023. jún. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!