Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Keresek egy mangát ahol két...

Nonika7 kérdése:

Keresek egy mangát ahol két barátnőt megidéznek egy másik világba, de csak az egyikük szent, a másik viszont meg van áldva valami kövekkel kapcsolatos dologgal?

Figyelt kérdés

Az egyik lány nagyon kicsi, és egy lovag, aki egy kicsit “hűvösen” viselkedik a testőre, akivel később össze is házasodott a kicsi lány.

Sokat isznak a barátnők.


2023. máj. 13. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Bocsi, de nagyon bizonytalan lesz a válaszom, hátha mégis ez az:

12 kingdoms.

Juuni Kokuki ( = Twelve Kingdoms) (2002-2003, 45 részes)

Azért vagyok bizonytalan, mert még csak néhány részt láttam belőle. Két lányt megidéznek egy fantasy világba, az egyikük vonzódik a fantasy világoz, a másik meg nem, mégis a másikkal törődnek elsősorban az ottani lények, és irígy rá a fantasy mániás lány. De az első részeit is egy éve már, hogy láttam, ennyi rémlik. Már az elején többször veszélybe kerülnek.

2023. máj. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Megint én vagyok, asszem manga változata nincs annak, amit említettem (12 Kingdoms), hanem anime,

és light novel;

kicsit zavaró, hogy a MAL-on "manga" szekció alatt található meg, lásd a web címet: ".net/manga/":


[link]

2023. máj. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem
2023. máj. 14. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!