Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » SIX Fanarts art challenge!!...

Gretuska08 kérdése:

SIX Fanarts art challenge!! Kik a kedvenc anime/film/manga/könyv/sorozat/game karaktereitek?

Figyelt kérdés

Eldöntöttem, hogy megpróbálkoznék egy art challenge-el, főként fejlődés mottó alatt, de valljuk be, a motivációmon és kitartásomon sem árt a csiszolás. Imádok fanartokat rajzolni, szóval ez a kihívás rögtön megragadta a figyelmem, ám az én üres fejemmel nem sikerült semmit kiagyalnom, miszerint kit akarok művészeti, kissé csiszolatlan lencséim alá vetni. Akármi ötletet, boldogan fogadok, ha van pár perced, amit arra tudsz fordítani, hogy egy szenvedő művésznek örömet okozz, megköszönném. :)

Szóval válaszban várom a kedvenc KARAKTEREITEKET!!

(UI: Ha érdekel a végeredmény, boldogan átküldöm, amint elkészül.♥)



2023. máj. 20. 15:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Rengeteg kedvenc karakterem van minden műfajból, lehetetlen egyet-egyet kiválasztani. Úgyhogy igyekeztem úgy választani, hogy változatos külsejűek legyenek:


Anime: Edward Newgate (One Piece)

Film: Toni Simmons (A kaktusz virága)

Manga: Sumimura Masamori (Kekkaishi)

Könyv: Faramir (A Gyűrűk Ura)

Sorozat: B'Elanna Torres (Star Trek Voyager)

Játék: Paarthurnax (Skyrim)

2023. máj. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Animéből rengeteg van, de kiemelném:

Kanroji Mitsuri

Tokito Muichiro

Annie Leonhart

Miyazono Kaori


Manga: Hoshino Ai


Sorozatok közül nagyon szeretem Minhonne-t (the walking dead)

2023. máj. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!