Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kik a kedvenc karaktereitek a...

Kik a kedvenc karaktereitek a Lost c. sorozatban es miert?

Figyelt kérdés

2021. jún. 22. 23:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ben

Mr Ecko

Sawyer


Elég eredeti karakterek voltak.

2021. jún. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az a szexi vállig érő szőkés hajú csibész férfi meg a szexi szőkés hajú csajszi aki meghalt 2 évad után talán. Abszolút semmire nem emlékszem már belőle, csak hogy volt egy Jack meg egy Kate, aki Evangeline Lilly.
2021. jún. 23. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Sawyer

Ben

Hurley

2021. jún. 23. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Sawyer. Egyrészt mert mindig is az antihősöket találtam érdekesebb karaktereknek (nem olyan egydimenziósak és valószerűtlenek mint a tipikus hősök) másrészt mert megölt az irigység hogy nekem nem adatott meg olyan külső mint neki :D
2021. jún. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nekem Ben mert minding tudja hogyan manipulalja az embereket, relytejes igy soha nem tudhatni mi tesz legkozelebb, valamit remek karakter fejlodesen megy at es persze Michael Emerson egy kivalo szinesz.

Jack is nagyon szimpatikus mert kepes hibakat elkovetni annak ellenere hogy o a "tipikus hos" szerepet jatsza

Sawyer kifejezetten szorakoztato es okos.

2021. jún. 23. 16:17
 6/12 anonim ***** válasza:
Pulykatojás
2021. jún. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy senki nem írta John-t. Nekem ő a kedvenc karakterem. Az első 1-2, de talán még a haramdik évadban is nagyon rejtélyes és erős alak volt, aztán kicsit gyengült, mikor mutatták, hogy a sziget előtt ki is volt ő. És az ötödik évadban már csak egy roncs volt. Sajnáltam, hogy olyan jelentéktelen halált és temetést kapott.
2021. júl. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Szerintem John hatter sztoria hozza adott a karakterehez es valaszt kaptunk miert ilyen a viselkedese.
2021. júl. 5. 19:59
 9/12 anonim ***** válasza:
45%

"Sajnáltam, hogy olyan jelentéktelen halált és temetést kapott."

Ez is csak egy jele volt annak hogy az íróknak 1-2 évad után már gőzük se volt arról hogy hogyan folytassák a sorozatot, csak azt tudták hogy folytatni kell, [SPOILER] így került bele olyan nonszensz is mint az időutazás meg az afterlife befejezés és ezért maradt egy rakás rejtély megválaszolatlanul. [SPOILER VÉGE]

Egy ilyen összetett, sok egymásba fonódó szálból álló sztorit (de még egy egyszerűbb történetet is) érdemes az elejétől a végéig kidolgozni még a pilot epizód forgatása előtt hogy a végére ne maradjon elvarratlan szál.

2021. júl. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
53%

Sok elvarratlan szál nem maradt. Így, ami eszembe jut a azok a számok (ezeket később megmagyarázták) és a járvány. Ezek csak ott voltak végig.

Egyébként lehet, hogy ez egy unpopular opinion, de nekem az ötödik évad nagyon bejött (ebben volt az időutazás).

Én imádtam a sorozatot minden hibájával együtt.

2021. júl. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!