Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Történt már veletek olyan,...

Történt már veletek olyan, hogy korábban egy film-, vagy rajzfilmsorozat a kedvencetek volt, mára viszont abszolúte rühelltek a fő-, illetve mellékszereplőinek/karaktereinek megnyilvánulásai miatt?

Figyelt kérdés
Én a Simpson családdal voltam így, amit hosszú ideig néztem, de végül dobtam a visszatérő marhaságai miatt (Bart az ezredik "csínyét" ússza meg anélkül, hogy bárki úgy istenesen eltángálná végre nevelési célzatból kifolyóan, Marge-ot meg akkor rühelltem meg teljesen, amikor Lisa áttért a buddhizmusra, és ártatlanul felvetette, hogy "Isten lehet hogy talán nő", a kedves anyuka erre meg térdre veti magát, és felfele kalimpál, hogy "Bocsásson meg Isten úr!", meg hasonló szájbarágós f#szságok a sorozat számos fő-, illetve mellékszereplőjétől, etc...)

2021. júl. 26. 14:58
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
17 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, emlékszel-e rá, de a 90-es évek végén ment a SeaQuest DSV, aminek az első évadja jó kis tengeralattjárós sci-fi volt, a másodikra meg teljesen átment fantasybe, tengeri szörnyekkel meg görög istenekkel harcoltak, behoztak egy rakás idegesítő szereplőt, az egyik pl. telepátiával kommunikált. Lehet, hogy ha eleve fantasynek indul a sorozat, akkor nem zavar, de ez elég hirtelen váltás volt. Utálta is mindenki, a harmadik évadra próbálták menteni a menthetőt és megint normálisabb lett, de már nem szerezte vissza a nézettségét és befejezték.
2021. júl. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
SeaQuest-nél már anno random baromságnak tartottam azt is, hogy emberi kommunikáció szintjén beszélnek a házi delfinjükkel (az egyik vendégszereplő még rá is kérdezett nála, hogy vannak-e történelmi ismeretei o____O), de ja, teljesen átment fantasy-ba az is (Atlantisz, sellők, bűnöző-hátterű marsi UFO, stb...).
2021. júl. 26. 15:42
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kellemes emlek, talan nosztalgiabol megneznem, de szamomra nagyon idegesito lett a Gorcs ikrek. Egyik fiu se szazas, Lucien irigy, mindig okos es probal tokeletes lenni - sikertelenul, a masik, kek szinu gyerek pedig idiota, sokszor gonosz. A legjobban igazabol az zavar, hogy a tisztasagmanias anya soha nem tett semmit, vagy legtobbszor tevesen. Az apanak pedig kvazi semmi szerepe, leragadt egy papucs szintjen. Es ennek ellenere, en, ha lesz valamikor gyerekem, tobbek kozott ezt is fogom neki mutatni. Regen ezek nem tuntek fel, csak szorakoztato volt a hulyeskedes es a dramazas, hatranyom se lett belole (na persze elonyom se).
2021. júl. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Számomra ilyen a LOST. Az első évad baromi érdekes volt még érdekesebb karakterekkel, de azt kell mondjam hogy a végére átment ez is valami teljesen másba mint amit beígért az elején. Jobban tetszett volna ha megmarad a sztori a realitások talaján és mondjuk egy kegyetlen kannibál törzset fedeztek volna fel a szigeten füstszörny meg miegymás helyett. Olyan igazi rettegős hangulat lett volna a 2. évadtól kezdve.
2021. júl. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Family Guy. A 13. évad után értékelhetetlen lett a sorozat. Minden szereplőből egy flegma bunkó lett, a "poénok" pedig szánalmasak.
2021. júl. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja de az én hibám mert folyamatosan újranéztem és meguntam:(
2021. aug. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

És a malibu mentőket is

Az 1. film.nagyon tetszett és még az 1. 3 rész is de után aáttértünk egy olyan szintre hogy fekete ruhás alakok rabolgatják a főszereplőket és számokra egy tengerpartos sorozat nem kémkedésről hanem vizimentésről szól

2021. aug. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hozzáteszem spongyabobot is bár a régi Évadokat még mindig szeretem de ezek az újak...

És ugyanígy a south parkkal is ,persze imádom és nem olyan borzalmasan rossz a 19.évad de azért nem a régi azt lássuk be..

2021. aug. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!