Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Jigoku Shoujo: hányadik...

Jigoku Shoujo: hányadik részig epizódikus? Elég monoton, hogy még a hatodik rész is egy újabb eset, mint minden addigi, és önmagában való. Össze fog állni valami idővel benne?

Figyelt kérdés

Előre kérném, NE spoilerezzetek válaszaitokban! :) Köszi a megértést. Csak annyit szeretnék tudni, az első évadban hányadik résztől vet más irányt az anime, tehát meddig epizodikus, mikortól válik érdekessé? És összeáll majd vlami egy képpé, vagy valami egyéb tartalmas fog bekövetkezni?


A hatodikat is végignéztem, de minden eddigi rész arról szól, valaki bosszút áll valakin. Minden részben másvalaki életéből idéznek, aki valakin bosszút áll. Ez eddig unalmas. Egyesek szerint ez egy érdekfeszítő anime. De a hatodik rész után se érzékelem ezt. Fog ez változni benne?



2023. máj. 21. 23:45
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
én a második évad kb feléig néztem de meguntam és abbahagytam. addig minden rész ugyanolyan volt
2023. máj. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, változik, van egy fő szála. Az epizodikusság marad, mellette folytatódik az a szal, emlékeim szerint 8-9. rész környékén kezdődik. Szerintem érdemes vegignezni, legalábbis a másik évadig, én szerettem. A harmadikat felejtsd el, a negyedik meg említésre sem méltó.
2023. máj. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2023. máj. 22. 19:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Elég rég láttam, de igen a bosszúálló szál a fő oszlopa az animének. A listám alapján nekem pont a 3. évad tetszett a legjobban, emlékszem is hogy az új karakter mennyire felfrissítette a történetet, az aki a borítón van. Ha ugyan az lenne mindegyik, én is unalmasnak tartanám, de mindegyik epizód különbözik. Mindenkinek más oka van amiért felmegy az oldalra, amennyire emlékszem ( több mint 3 év) nekem nem volt nehezemre nézni, mert végig néztem mind a 4 évadot. A leggyengébb a 4. volt, rövid is és eltérő az előzőektől.
2023. máj. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!