Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Negyedik majom gyilkos trilógi...

Negyedik majom gyilkos trilógia, segítene valaki?

Figyelt kérdés

Kérem az olvassa csak aki már túl van a könyveken, mert cselekményleírást tartalmaz.


SPOILER ON


Nem rég fejeztem be a történetet és egyvalamit nem értek, pedig biztos volt rá magyarázat csak elsiklottam felette. Ugye a történet legvégén jelen vannak Anson szülei, na de hogy és miért? Az első kötetben ugye az ominózus lövöldözés után lelépnek és magára hagyják Bishopot aki átkerült a Camdenbe majd Finicky házába ahonnan ugye végül megszöknek és bosszút állnak mindenkin, akinek köze volt az emberkereskedelemhez.

Időközben ugye kiderült, hogy Bishop anyja visszakeveredett a történetbe amikor már felnőtt volt, erre sem emlékszem pontosan, hogyan, mert rég olvastam az első két könyvet. Az apjáról annyit lehetett tudni, hogy ugyan lelőtték, de nem az ő holttestét találták meg a leégett házban, vagyis valami utalás volt rá, hogy az apjának nagyobb ruhái voltak, mint akit áldozatot találtak, valami ilyesmi.

És a végén ott vannak, mintha végig ott lettek volna. Számomra ez nem derült ki, hogy miért és az sem, hogy gyerekként miért hagyták magára Bishopot és Bishop később miért bocsátott meg nekik?


Valami rémlik egyébként, hogy talán a második kötetben volt erre valami magyarázat? Talán az, hogy Anson anyja is benne volt, de kilépett vagy..? Basszus nem emlékszem, segítsetek!


SPOILER OFF



#történet #trilógia #A negyedik majom #ötödik áldozat #hatodik éjszaka
2022. aug. 27. 11:48
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!