Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Attack on Titan-ban kiderült...

Attack on Titan-ban kiderült végül, hogy mitől dőlt le a nagy fal?

Figyelt kérdés

2023. jún. 18. 06:18
1 2
 1/12 szatam9a válasza:
100%

Nézd végig vagy olvasd el a Mangàt hát ilyet bekérdezni:D


Spoiler.

Igen. Abban a pillanatban kiderült ahogy megtörtént,nem? O.o

2023. jún. 18. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Tevenyereggyarto ***** válasza:
100%
Öhm… tessék? A fal/ falak kb kétszer sérültek az anime során: egyszer az első évad végén lett egy lyuk; másodszor a 4. évadban. Mindkét esetben elég egyértelműen kiderül az adott részből amiben történik. Mi a kérdés?
2023. jún. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Tevenyereggyarto ***** válasza:
100%
Magamtól: másodszor a 4. évadban… s itt lemaradt ,hogy akkor nem csak egy lyuk lett hanem mindegyik fal teljesen leomlott.
2023. jún. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ugye leomlott a fal, így beözönlöttek a titánok az emberek lakta területre. De az nem derült ki, hogy miért omlott le?
2023. jún. 18. 19:10
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Te most tulajdonképpen miről beszélsz, kérdező?


Az első évad elején a Kolosszális Óriás rúgja be a falat, a negyedik évadban pedig Eren omlasztja le őket az Alapító Óriás erejét használva. Mindkét esetben azonnal kiderül, hogy miért omlott le a fal, sose volt rejtély.


Más esetre én sem emlékszem, amikor leomlottak volna a falak

2023. jún. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Tevenyereggyarto ***** válasza:
100%

Most az 1. évad elejéről beszélsz? Nem a teljes fal omlott le, csak a kaput törték be. Először a Kolosszális törte be Shiganshina körzet külső kapuját, majd a Páncélos a belső kapuk/ a Mária fal kapuját. Így lett a sima titánoknak bejárása a 3. fal (Mária) és a 2. fal (Rózsa) közti területekre.


De ezt nem tudom ,hogy hogy nem láttad, elég részletesen bemutatták s többször is szóba kerül. Aztán lehet valami másra gondolsz. Esetleg a 2. évadról beszélsz mikor titánok jelentek meg a 2. fal belső területén de nem tudták hogyan? Mikor megtámadták őket annál a régi kastélynál ahol éjjelre letáboroztak, itt fel is tűnik a Beast/ Bestia titán is. Ha erre gondolsz akkor az is ki fog derülni, de spoiler ezért egyelőre nem írom le ha nem kéred.

2023. jún. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Igen, arra a gondoltam, amikor az elején bejöttek a titánok, megették Eren anyját és az emberek visszaszorultak a Mária fal mögé.

Ezt nem értettem, hogy 100 évig álltak a falak és egyszer csak durr leomlott.

2023. jún. 19. 03:14
 8/12 Tevenyereggyarto ***** válasza:

Nem leomlott, hanem a kapukat rúgták/ törték be.

Nekem kissé zavaros a szituációd, nem láttad az animét? Mert szerintem nem telt el olyan évad ahol ne lett volna szó róla s lehet ,hogy sosem csak omlásról beszéltek, tehát mindig említve volt ,hogy *valakik* direkt törték be. Még azt sem tudom gondolni ,hogy csak a 4. évadot láttad mert abban is ez ki lett mondva Eren s Reiner beszélgetésében. Meg be lett mutatva az ő akkori szemszögükből is.

2023. jún. 19. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Tevenyereggyarto ***** válasza:
Ja igen, a Rózsa fal mögé szorultak be. A Mária fal a 3., legkülső fal amit betörtek. Shiganshina egy körzet volt, ha megnézel egy térképet minden falnak van kívülről 4 “elkerített” körzete a 4 égtáj felé.
2023. jún. 19. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Akkor kevertem a kettőt. Hannes egyenruháján is rózsa volt, abból gondoltam, hogy a Rózsa fal a legkülső
2023. jún. 20. 19:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!