Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Csak szerintem volt unalmas a...

Csak szerintem volt unalmas a sima naruto?

Figyelt kérdés

Volt pár jó rész,

De több volt benne a felesleges mellék epizódok,

Ami el vette a kedvemet az animétől, amire el jutottam a Shippudenig addigra már nagyon meg untam.



2023. jún. 25. 00:50
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Nekem tetszett a sima is meg a shippuuden is de minden ember más és más. Amúgy ha "never ending" animét nézel mindig nézd meg mi a filler rész és ugord át, aztán nem lesz bajod vele.
2023. jún. 25. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem pedig nagyon jó volt. A filléreket kihagytam, ahogy az 1es írja.
2023. jún. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Azért azt sem kell elfelejteni, hogy ez a 2000-es évek eleje. Akkor még teljesen máshoz voltunk szokva, teljesen más volt az anime kínálat.
2023. jún. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
Élveztem a Narutot, de számomra a Shippuden verhetetlen! :)
2023. jún. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
nekem is a sasuke arc után ellaposodott, olyan érzés volt hogy csak azért tolják ki a dolgokat mert kell a pénz, előbb említett arc után vége kellett volna legyen
2023. jún. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%
Azért mert a sasuke arc után fillerek voltak egészen a 220-as részig. Vagyis a 220-as rész félig filler, félig cannon volt. Ha valakit zavarnak a fillerek akkor hagyjátok ki. Ez a never endingeknél mindig így volt.
2023. jún. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A fillerekig szerinten nagyon jó volt, tetszett a ninja világ bemutatása, a szereplők ismertetése, talán jobban is tetszett mint a shippuden hatalmas elmebeteg bijubombái, meg mindenféle addig felállított szabály lerombolasa.
2023. júl. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 everlight ***** válasza:
73%
Akor a Borutot már el se kezd mert bealszol.
2023. júl. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én pont fordítva vagyok. Imádtam a sima Narutót, miközben pedig nem szeretem a Shounen-eket. A Shippuuden-t dobtam a 121. résznél és máig nem vettem elő. Elmesélte nekem valaki a végét és nem éreztem késztetést. Elveszett a varázsa.


34/F

2023. szept. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A sima nem rossz szerintem de a vélemények megoszlóak! Viszont a shippuden rohadt jó!
2023. szept. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!