Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan dobható fel a körömlakk...

Hogyan dobható fel a körömlakk otthon? Unom már a sima egyszínű és unalmas festéseket.

Figyelt kérdés
Szeretnék valami egyedit festeni, mintát esetleg vagy bármit.. örülnék ha írnátok nekem, hogy ti hogyan lakkoztok otthon :) minden tippnek örülök :)
2010. okt. 16. 19:07
 1/9 anonim ***** válasza:

Elvileg van ilyen dekorlakk, aminek az ecsete olyan vékony, mint egy szemhéjtusnak, azzal lehet szépeket alkotni. Régen sokszor használtam olyat, franciát csináltam, vagy nonfiguratív izéket :D Sokféle színben kapható. Én már maradok az egyszínű lakkozásnál, nem kell minta.


16L

2010. okt. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
lendíted a kezed, elengeded a lakkot, aztán jóesetben elkapod mikor leesik
2010. okt. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én szinte mindig rajzolok mintát is! Mondjuk egy alap színű körömlakk - halvány, picit csillogó rózsaszín. Van ilyen vékony ecsetes lakk, rajzolásra. Abból van nekem piros, fekete, fehér - szerintem az alapszínek, mert lehet őket kombinálni, és általánosak, ha fekete-fehér mintákat rajzolsz, pl virágok, bármilyen ruhához jól mutat. Csak gyakorolni kell, mert elsőre nem mindig sikerül, és nem bizti, hogy egyformák lesznek. Sok sikert! Vagy vehetsz csillámport. Valahová kiszórsz egy kicsit, cspegtetsz rá átlátszó körömlakkot, elkevered, és felviszed. Ha kész, vond be átlátszó lakkal., így tartósabb lesz.
2010. okt. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vok, 16/L
2010. okt. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Most nem azert, de masodik: egyaltalan nem vagy vicces. -.-'


http://www.youtube.com/user/KlairedelysArt#p/u/1/2Y2Zkj0-MOA

http://www.youtube.com/watch?v=TqGhkcv-PFg&feature=related

Itt nagyon sok fele van...


:)

2010. okt. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
most nem azért, de második: tök vicces :D
2010. okt. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2010. okt. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Gyere, veszekedjunk,hogy vicces vagy sem! :))



:D

2010. okt. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
vicces vagyok vicces vagyok!! :D(2.)
2010. okt. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!