Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyek azok a meglepő, váratla...

Melyek azok a meglepő, váratlan történetvezetésű animék, amelyek tényleg megleptek, mert olyan volt benne amire nem számítottál?

Figyelt kérdés

2023. jún. 25. 19:29
 1/4 anonim ***** válasza:
78%

Nagyon régen láttam, szóval nem vagyok benne 100%ig biztos hogy ez volt az, de asszem a Mawaru Penguindrum volt a leg"meglepőbb".

Az eleje és a vége olyan, mint ha két teljesen más anime lenne.

2023. jún. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
36%

Kapásból ez jutott eszembe:


Blood-C.

Hát az brutál... altatja a nézőt, az első 5 rész kissé unalmasnak hat, utána kicsit érdekesebb, de az utolsó előtti résznél érződik, hogy valami nincs rendben, az utolsó részhez meg gyomor és ideg kell... Ha nincsennek kötélből az idegeid, akkor felejtős. Viszont ha végignézi az ember a röpke kb 12 részt, nagy élmény! Mivel a végén áll össze a kép az egészről.


Happy Sugar Life: szinte kizárólag elmebetegekből álló sorozat. A főszereplő, huszonéves pedofil csaj olykor totál meglepő húzásokra szánja el magát (konkrétan 1-2 alkalommal hányingerem lett tőle). Az anime középonti témája, a különféle elmebeteg emberek hogyan definiálják a szeretetet. (Képzelheted...) Csak erős idegzetűeknek! Azt nem árulom el, hogy a főszereplők közül melyik kettő az, amelyik átlagos pszichével bír. Mindenki más totál zakkant!


Psycho-Pass 1. évad: nos, ebben is akad egy pár meghökkentő, gyomorforgató, groteszk, abszurd jelenet, de csak hébe-hóba. Egészében kiváló animesori, több évaddal. Akció-krimi, drámával.


Angel Beats: zseniális anime, a végén hatalmas katarzissal, meglepő fordulattal! Férfi létemre bőgtem a végén... Kevert műfajú, kb hétköznapi jellegű, enyhe misztikumba ágyazott akció scifi dráma / tragikomédia.

Szinte részenként is egyszer fent, egyszer lent... Többnyire szakadni a röhögéstől, majd a részek második felében lehúzza a hangulatot. Végig érzelmi hullámvasút.


Planetarian - Chiisana hoshi no yume : 5x20 perces, minisorozat, van amúgy egy részben másik változata, de én ezt ajánlom inkább. Eleinte idegesítően hat a robotcsaj, a vége viszont meghökkentő és könnyfakasztó! Imádom! Százas zsepit előkészíteni!


A krimik is általában nyilván forudlatosak, meghökkentőek, vagy a krimivel körített anbiék, pl

Another. Van egy hangulata, az biztos... Meg egy megfejtés a végén. A megfejtés meg ugye általában olyan, amire nem annyira számít az ember.


Charlotte: a közepe olyan, mintha kést szúrtak volna a szívembe...

:( Előre ki szoktam találni többnyire animék, filmek esetén, a legtöbb jelenetet, de ez meghökkentett, a felénél. De szerencsére van az animében egyfajta... jóvátetel is. :) Egészében remek anime, csak kissé befejezetlennek hat, ha ez nem zavar esetleg.

2023. jún. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Madoka Magica, Odd Taxi, One Piece.
2023. jún. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
+ monogatari series.
2023. jún. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!