Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Számotokra top 10 kedvenc anime?

Számotokra top 10 kedvenc anime?

Figyelt kérdés

2023. jún. 28. 21:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

huh top 10 számomra elég sok:D mármint nem az anime sok hanem a szám sok, mert azért tényleg vannak jó animék, de azért nem olyan jók hogy 10et feltudjak sorolni, úgy értem hogy a topba olyanokat raknék amik mindenben tökéletesek, ilyenek pl:


dr stone

hunter x hunter

spy x family

konosuba

slime dataken

full metal alchemist


aztán nagyon nem is jut eszembe most hirtelen több, de tuti lenne még, csak hogy értsd miért nem írok többet, mert pl a one punch man első évadja baromi jó volt, de ha vissza emlékszem a második évadjára amiben maga a főhős mellék karakter lett, hát baromi csalódás volt, aztán jojo partok többségében királyak voltak, de pl a stardust crusaders rém lassú vontatott volt, death note is király volt 25 részig aztán a másik fele szánalmas lett, szóval ja sok anime van jó részekkel de csalódással is, viszont amiket felsoroltam azoknál nem éreztem ezt

2023. jún. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%

1. Dragon Ball Super

2. Dragon Ball Kai

3. Dragon Ball

4. Death Note

5. Redo of Healer

6. Devil May Cry

7. The Promised Neverlend 1

8. Darwin's Game

9. Sailor Moon Crystal 3

10. Call of the night.

2023. jún. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%

1. Clannad: After Story

2. Fullmetal Alchemist (mindkettő, de talán inkább a Brotherhood. De mindkettőt nagyon szeretem)

3. Steins Gate (mindkettő)

4. Code Geass

5. Erased

6. Your Lie in April

7. Angel Beats!

8. Oregairu

9. Bunny Girl Senpai

10. Promised Neverland (1. évad csak)

2023. jún. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ömlesztve írom, 200 anime végignézése után (további kb százat félbehagytam). A 200 animét csak azért jelzem, hogy nem néhány anime alapján emelem ki az alábbiakat (tudom, hogy vannak, akik ezer felett járnak, van, aki 3000-nél is többet látott).


Nem shounen/fantasy a világom, tehát aki a felszínesebb animéket szereti, nyilván nem az ő listája lesz az alábbi, mert nem feltétlen érzékelné a mélységét az alábbiaknak.



Angel Beats (kivéve a special-jait)

Kokoro Connect (a folytatásával együtt)

Gunslinger Girl 1 (Tehát kizárólag az első évad)

Happy Sugar Life

Satsuriku no tenshi

Psycho-Pass

Monogatari-széria (több, mint 100 részes, az egészből még csak két évadot láttam, és zseniális: Bakemonogatari, és Kizumonogatari)

Madoka Magica

Serial Experiments Lain

Mousou Dairinin

2023. jún. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Érdekes, aránylag jól be lehet lőni, hogy ki milyen szinten, vagy inkább mit fogyasztana ezen top 10-ezek alapján. Persze az is lehet, hogy csak simán nem látott sok animét.


Próbáltam minél kevésbé az ízlésem és minél inkább minőség alapján összerakni és úgy, hogy pont 10 legyen.

Monogatari Series

FLCL

Kubikiri Cycle

Bocchi the Rock

Houseki no Kuni

Code Geass

No Game No Life

Fruits Basket

Koe no Katachi

Monster


#4

"200 animét csak azért jelzem, hogy nem néhány anime alapján emelem ki az alábbiakat"

De ez cím, nem? Mármint hogy nem egynek veszel egy franchise-t gondolom, hanem pl. azt csinálod, mint #2-eske, aki 3 Dragon Ball-t mondott.

Mert így egyébként a 200 egyáltalán nem sok.

Csak hogy mondjak pár példát a saját listámról úgy, hogy még ott sem láttam mindent:

Code Geass 8 db

Monogatari 14 db

Kara no Kyoukai 10 db

Boku no Hero Academia 11 db

Shingeki no Kyojin 10 db

Psycho-Pass 8 db

One Piece 8 db

Nanatsu no Taizai 7 db

SAO 7 db

Dragon Ball 14

Bleach 7 db


Tehát itt van 11 franchise és ez 104 cím csak az én listámról. És én 700 felett vagyok, de még azt sem nevezném kifejezetten soknak.

2023. júl. 1. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

3, elég hasonló az ízlésünk


Én tavaly nyáron kezdtem el animéket nézni szóval nem láttam több száz animét, de azok alapján:


1. Clannad (After Story inkább, de én "együtt" nézem a kettőt, szóval nem bontom le évadokra vagy ilyesmi mint ahogy anilisten/malon szokták)

2. Vinland Saga

3. ERASED

4. Chainsaw Man

5. Heavenly Delusion

6. Kubo-san wa Mob wo Yurusanai

7. Kimi wa Houkago Insomnia

8. Oshi No Ko

9. Monster

10. One Punch Man

+1 Bocchi The Rock


Ha mangákat/manhwákat is idevehetnénk, akkor a Berserk 1. helyre kerülne kb kilóméteres hosszal, az Omniscient Reader valahova a 3.-5. helyre, meg a Three Days of Happiness is rajta lenne valahol.

2023. júl. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
#6 Azért bontom le a Clannadot a két évadra, mert nagyon más a kettő történetében, történetvezetésben, hangulatában és úgy egészében is. És bár az első évad vígjátékos hangulatát is kedvelem, a második évad áll hozzám nagyon közel, amiatt az évad miatt a kedvencem a sorozat.
2023. júl. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Yuyu Hakusho

Bleach

Naruto

Full metal alchemist

Basilisk

Blood+

Trigun

Cowboy Bebop

Inuyasha

Pokemon

2023. júl. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

1. Demon Slayer

2. Haikyuu

3. The quintessial quintuplets

4. More then married couple, but not lovers

5.Tokyo revengers

6. Oshi no ko

7. Black clover

8.Classroom of The Elite

9. Hunter X Hunter

10. My dresy-up darling

2023. júl. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

1.Demon Slayer

2.Attack On Titan

3.Jujutsu Kaisen

4.Blue Lock

5. Hunter x Hunter

6. Oshi no ko

7.Tokyo Revengers

8. Angels of Death

9.Toilet bund Hanako-kun

10.Fruits basket

2023. júl. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!