Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Van ilyen romantikus anime/manga?

Van ilyen romantikus anime/manga?

Figyelt kérdés

Tudom már sok az ilyen kérdés, de nem találtam egyet se ami megfelelne.

Amilyet keresek:

Ne a végén jöjjenek össze! (Ez a legfontosab)

Legyen szép a grafika.

Legyenek fiatalok. (14-17)

Ne legyen szerelmi háromszög.


Még nem nagyon láttam ilyen animét.

Ha manga akkor még annyi hogy legyen fent a teljes magyar fordítás online.

Kérlek ne csak a címét írjatok le, hanem pár mondatban azt is miről szól.



2023. szept. 2. 11:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Kawaii dake ja Nai Shikimori-san - azt hiszem az első rész óta már együtt vannak, a főhős srác balszerencsés, szó szerint minden balszerencsés dolog össze jön neki, a főhős csaj pedig kijavítja, megvédi a srácot, kicsit slice of life kategória, de nekem bejött


Gamers! nem a végén, eléggé elején jönnek össze, talán 2-5 rész körül, nem tudom lényeg hogy elején - a főhős egy gamer, és a főszereplő csaj is, viszont a csaj az a suli szépe ha jól emlékszem, maga a game hobbi miatt jön a szerelmi kavarodás, eléggé vígjáték is az anime több mellék szereplővel


Horimiya - itt is elején jönnek össze, a főhős csávó nem nagyon barátkozik az osztályban, elég sok 'lázadó' hajlama volt még fiatalabb korában ezért megnövesztette a haját hogy el takarja ezeket (pl fülbevaló), valamiért a főhős csajhoz közel kerül, bár azt nem lövöm le miért, lényegébe elején amikor párt alkottak, onnan viszi tovább a sztorit az anime, hogy mi lesz velük


My Love Story - a főhős srác nem valami szép, és eléggé nagyra is nőtt, sose volt szerencséje a lányoknál, főleg hogy a legjobb barátja baromi jóképű és ezért minden lány a barátját próbálja megkörnyékezni, míg egy nap incidens miatt lesz egy barátnője


Tsuredure Children - nem teljes értékű anime, mert 15perces részekkel operál, eléggé sok karakter van főszereplőként, és mindegyiknek a szerelmi életét követjük nyomon, több pár már elején összejön míg 1-2 csak a végén


Sukitte Ii na yo - ezt baromi rég láttam, csak arra emlékszem hogy elején jöttek össze:D bocs tényleg rég láttam


Love After World Domination - kicsit kakukktojás, mert itt a főhős srác szuperhős, míg a csaj gonosztevők csapatában van, és hát összejönnek, ez az anime romantikus de főleg vígjáték


+++ bonusz +++


Wotakoi - ebben nem tinik vannak, így nyilván nem tartozik bele amit leírtál, de kitudja lehet teszel egy kivételt - itt már dolgozó 26-28 évesek vannak, gyerekkori barátok akik egyszer csak úgy döntenek hogy járnak

2023. szept. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
első vagyok, bocs nem írtam de ezek mind animék amiket ki írtam, és mindegyikben már elején jönnek össze, és ha jól emlékszem egyikben sincs szerelmi sokszög
2023. szept. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! A Gamers! és a Kawaii dake ja Nai Shikimori-san-t biztosan megnézem.
2023. szept. 4. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!