Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mit gondoltok a One Piece...

Mit gondoltok a One Piece Netflixes változatáról ?

Figyelt kérdés
Nektek bejött ?

2023. szept. 8. 10:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%

Szórakoztató, rosszabra számítottam.

Helyenként fájdalmasan zanzásítják, ettől sekélyesebb kicsit szerintem.

44 db 20perces anime epizód 8 db kb. 1 órás epizódba sűrítve.

2023. szept. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
16%
Szörnyű
2023. szept. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Volt már kérdés erről, ott több válasz van/volt: https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__anime-manga__1238..
2023. szept. 9. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kegyetlen rossz volt bár én fan vagyok de aki nem ismeri annak lehet jó. Ami nem tetszett, hogy a Netflix hozta a szokásost a blackwashinggal valamint nagyon sok szerepet kapott Garp és Koby feleslegesen, ami elvette más karakterektől az időt. Meg sok karakter nem is szerepelt akik szerepelhettek volna ha nincs Garp és Koby szerintem.
2023. szept. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
40%

#4

"Ami nem tetszett, hogy a Netflix hozta a szokásost a blackwashinggal"

Ezzel pont nem volt probléma, főleg a whitewashing után, amin az eredeti keresztül ment, lsd. Robin.

2023. szept. 11. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszett minden. Így kapásból csak egy valami bántotta a szemem, mégpedig az hogy Zeffet lenerfelték. De mivel az utolsó részben felbukkant Smoker, azzal egyértelművé tették hogy lesz második évada is. Bár igazán lezárhatták volna már az East Blue arcot az első évadban.
2023. szept. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#6

"De mivel az utolsó részben felbukkant Smoker, azzal egyértelművé tették hogy lesz második évada is."

Az animében benne van Foxy és Cavendish is, akkor szerinted egyértelművé tették, hogy bármi történik, bármennyire esik a nézettség és nem lesz bevétel, adaptálni fogják Dressrosa-ig?

2023. szept. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#7 Ez honnan jött neked? XD.

Foxy és Cavendish vérdíja a live action-ban csak easter egg, amit nem mindenki vett észre, mint ahogy én sem. De ha Smokert a végére nem a következő évad utalására tették, akkor mégis mire? Mert hogy értelme nem volt az biztos…

2023. szept. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szinte hibátlan 10/10
2023. okt. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
5 Robin mindig is fehér volt, csak a sivatagban barnult le
2023. okt. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!