Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Attack on Titan manga vége?

Attack on Titan manga vége?

Figyelt kérdés
Valaki, aki olvasta a mangát el tudná nekem magyarázni hogy Eren végül miért dönt a Rumbling mellett? Miért érezte úgy, hogy a világot maradéktalanul ki kell írtani? Mit tudott ő előre ami erre a drasztikus lépésre sarkallta? Miért nem szökött meg Mikasával és élt volna vele boldogan még pár évig? (Csak karakter szempontjából kérdezem ezt mert ez is lehetett volna egy opció..) Miért törölt emlékeket? Miért törölte őket? Ymir szerepe mi volt?

#Attack on Titan #aot manga #aot ending
2023. szept. 8. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Elég zavaros nekem is fejben, de megpróbálom leírni (erősen spoileres lesz a válasz szóval akit zavar ne olvassa tovább):

Eren azért döntött a rumbling mellett, mert azt akarta hogy a barátai ellene forduljanak. Azzal, hogy Mikasa megöli őt megmutatja Ymirnek hogy ő is fellázadhat a férje ellen (ugye ahogy Mikasa is mindig engedelmeskedet Erennek úgy Ymir is mindig ezt tette Karl Fritznek). Azzal hogy Ymir fellázad pedig megszűnnek a titánok, az átkuk, mindenük, mrrt Ymir készítette őket több ezer évig, de ezen túl nem fogja. Ezzel megmenti a titan shiftereket (magyarul nem tudom bocsi) a 13 éves átoktól, mert ugye eltűnik a titan erejük. Megmenti az eldianokat is, mert a világnak nem kell félnie tőlük, mivel többé nem tudnak titánná változni. És megmenti a világot a titánoktól is, még ha egy része áldozatul is esik a rumblingnek.

2023. szept. 9. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én azzal is megelégedtem volna hogy azért pusztítja el a világot mert a világ el akarja pusztítani Paradist és ő ezt nem akarja hagyni, más megoldás meg nincs.
2023. szept. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mikasa fejfájásait mi okozta? Eren módosított emlékeket? A barátai megtudták végül mit miért tett?
2023. szept. 9. 21:08
 4/5 A kérdező kommentje:
És miért pont Eren lett az a gyermek akinek ez lett a sorsa? Ymir választotta őt? Mi alapján? Mi az álom lényege amivel kezdődik az AoT? És miért visszatérő motívum? Mi a jelentősége?
2023. szept. 9. 21:10
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Mikasa fejfajása azt a szolgaságérzetet reprezentelja amit az előbb is írtam.

Ha jól remlik végül Mikasa megtudja miután lefejezte Erent, de nagyon nem vagyok biztos benne, szóval ha biutos választ szeretnél olvasd el a mangát.

Eren az Attack Titan emlékein keresztül alakította úgy a sorsot hogy ő legyen a kiválasztott (időutazásos paradoxon de ez van), az alom ledig szinten egy emlék volt. Bár ha jól emlékszek akkor egy alternatív valóság is létezik, ahol Eren elmenekül és boldogan él Mikasával amég meg nem hal, a mangában ezt látja álmában mielőtt felébred.

2023. szept. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!