Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Crunchyroll ingyenes letöltve?

A Crunchyroll ingyenes letöltve?

Figyelt kérdés

2023. nov. 5. 01:17
 1/6 anonim válasza:
100%
Hát ha le is töltöd, elő is kell rá fizess. De van pár hét próbaidő, viszont nem nagyon van magyar felirat hozzá.
2023. nov. 5. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én nem értem a kérdést. Ingyenes le lehet tölteni bárhonnan, azért senkinek nem kell fizetnie.


#1

Van ingyenes nézhető része, de nem tudom pontosan mi és hogy működik. Asszem reklámok azok lesznek, de elég olcsó egyébként.

2023. nov. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2023. nov. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#2. Az ingyenes változata undorítóan sok reklámmal van tele. Főleg, ha videót akarnál nézni.
2023. nov. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az ingyenes verziója tele van reklámmal, kb nézhetetlen ha nem fizetsz elő.

Még ha elő is fizetsz akkor sem fogsz találni magyar feliratos animét, de ha tudsz angolul még akkor is szenvedni vele, mert iszonyatosan összecsapottak az angol feliratok.. Egyszer fizettem elő rá, de annyira szar volt az egész app hogy kb 3 alkalommal néztem animét rajta az 1 hónap alatt. TV-s appja nincs, airplay-el nem indulnak el a videók a TV-n (legalább is nálam), 1 gigabit-es nettel képes megállni a videó és 20-60 másodpercig töltögetni. Összességében inkább [link] :D

2023. nov. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5

"de ha tudsz angolul még akkor is szenvedni vele, mert iszonyatosan összecsapottak az angol feliratok"

Én jelenleg is szoktam használni és ez már jó ideje nincs így. A netflix-hez képest is menyország, amit a Crunchyroll csinál.

2023. nov. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!