Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mivel töltsem ki a bennem...

Mivel töltsem ki a bennem tátongó űrt?

Figyelt kérdés

Immár 10 napja hogy megnéztem az Attack on Titan utolsó, lezáró részét. Bár nem hullattam annyi könnyet mint gondoltam, és a mangát is olvastam, a lelkem darabokra tört, még mindig próbálom felszedegetni a darabkákat (nyilván túlzok, de a lényeg az, hogy megviselt az, hogy vége van, és maga az is ahogyan vége lett). Valószínű keresve sem találnék egy másik animét ami hasonló hatást váltana ki belőlem, ami így megfog. Ennek ellenére nagyon szívesen nézek bele animékbe amiket tanácsoltok.


műfajok amik szóba jövetnek: romcom, fantasy, action, és olyan is ami kb ilyen 3in1 (tehát romcom, fantasy meg shonen is)


Köszönöm előre is a válaszokat!


(már láttam: Demon Slayer, Death Note, My Hero Academia, Seven Deadly Sins, Kaguya-sama: Love is War, Lovely Complex, Bastard,Jujutsu Kaisen, InuYasha, Toilet Bound Hanako-kun. Ilyen jellegű animéket ha ajánlotok, azokat biztosan lecsekkolnám. One Piece-szel ne próbálkozzatok, mert az nekem egyelőre túl hosszú, majd lehet a téli szünetben belekezdek)



nov. 16. 21:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
47%
Olvasással, értelmes hobbikkal.
nov. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
13%
yap yap yap get a job
nov. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
59%

Esetleg Bleach, Katekyou Hitman Reborn!, Fairy Tail, Soul Eater.

Bár ezekben nem nagyon van romantika.



Rosario + Vampire

To Love Ru

Ezekben van.

nov. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
51%
Igyál, drogozt
nov. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
23%
Code Geass? Az nem kicsit jobb, mint az SnK.
nov. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
56%
Vinland Saga. Nekem teljesen betölti az AoT által hátrahagyott ürességet. Még a zenéi is faszák. :D
nov. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Kedves 1. és 2. válaszoló!


"Olvassál, értelmes hobbikkal."

Rendszerint írok novellákat, verseket, dalokat, olvasok könyveket, költeményeket (nem csak kötelező olvasmányokat, verseket). Elég értelmes hobbik ezek számodra? Miért ne lenne "értelmes" animéket nézni? Nem egész nap töltöm ezzel az időmet, nagyjából 3 éve vagyok animés, ennyi idő alatt kb. 40 animét néztem meg, köztük filmeket, vagy 12 részeseket is.


"yap yap yap get a job"

15 éves, iskolakötelezett gimnazista vagyok. Jelen pillanatban a munkahelyem az iskola, ennek ellenére iskola mellett színészkedem, hamarosan lehet többet fogok letenni az asztalra, mint te egész életedben.


Örülnék, ha olyan kérdések alatt, amihez nem sok értelmes gondolatotok, tanácsotok van, inkább nem írnátok semmit.


Kedves 4. válaszoló!

"Igyál, drogozt"

Mielőtt választ írsz egy kérdésre, nézd át a helyesírási szótárt, ezzel nem csupán magadnak, másoknak is jót teszel.


A többi válaszolónak köszönöm az értelmes hozzászólásait, továbbra is várom az ajánlásokat!

nov. 17. 20:48
 8/17 anonim ***** válasza:
79%

"Mielőtt választ írsz egy kérdésre, nézd át a helyesírási szótárt, ezzel nem csupán magadnak, másoknak is jót teszel."


Ez jó észrvétel... lett volna, ha legalább a kérdésed leírásában az első mondatot le tudtad volna írni helyesen.

nov. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
27%

Sword art online

Most nézem újra és még mindig imádom. De csak az elso kettő évadot ajánlom.

nov. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
11%
#8 Beszólogatsz másoknak hogy nem tudsz helyesen írni és neked sem sikerült. Mégis mi nem volt helyesen leírva a kérdésében?
nov. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!