Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » 5-toubun no Hanayome Movie...

5-toubun no Hanayome Movie vége csak szerintem lett rossz?

Figyelt kérdés

A film szerintem 10/10 volt egészen az esküvői jelenetig.

A problémák a mennyasszony beszédénél kezdődtek el, a beszédben semmi másról nem volt szó, csak a testvéreiről, szó sem esett szegény vőlegényről.... xdd Értem én, hogy különleges kapcsolat van a testvérek között, de nem vicceljünk már.

A másik, amikor elindultak a nászútra. Minek mentek velük egyáltalán a többiek? Egy nászút nem családi vakáció, most elmentek 6-an aztán ott az ifjú párnak 2 perce nem lesz egymásra kettesben. Meg, ahogy nekem lejött a többiek közül senkinek nem lett párja, szóval valszeg egyikük sem jutott túl Fuutaro-n, amivel nem is lett volna gond, ha nem évek teltek volna el a középsuli vége óta. Ez ilyen anime/manga dolog, hogy ahol szerelmi sokszög van ,ott a vesztes felek nem juthatnak túl és találhatnak mást az Mc-n kívül?



nov. 25. 22:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyet tudok érteni az álláspontoddal.


Nálam ez csak rajongói picsogás, de nagyon nem örültem annak, hogy Fuutaro a végén Yotsubával jött össze. A többieknek több kémiája volt Fuutaroval, mint Yotsubának az egész sorozat alatt.

nov. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Számomra Itsuki lett volna az egyetlen, akit eltudtam volna fogadni Yotsuba mellett.
nov. 27. 04:35
 3/3 AlexKieninger ***** válasza:
Igen én ugyanígy gondolom, ez akkora egy hülyeség főleg hogy Nino-val csesztek ki a legjobban mivel ő egy tehetséges szakács, még az álma is az volt hogy egy éttermet nyit és hova jutott? A nála sokkal rosszabb szakács akit még ő tanított sütni Miku-nak a asszisztense lett egy cukrászdában, és 4 év után se tette magát túl Fuutaro-on a többiek befutottak Ichika sikeres színész lett, Itsuki tanár lett mint az anyja, Miku a cukrászda tulajdonosa korábban még az érzelmeit se tudta rendesen kimutatni szóval ez is siker, Yotsuba meg megházasodott. Mindenki jól járt kivéve Nino, pedig arra számítottam hogy a time skip után minimum lesz egy fiúja akivel már 1-2 éve kapcsolata van, mivel ő a legjobb kommunikációban ötük közül, de nem egyedül maradt még 22 éves korára is.
nov. 27. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!