Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi értelme van az állatfülekne...

Mi értelme van az állatfüleknek embereken? több lenn

Figyelt kérdés
Tehát vannak ezek a macska/kutya stb lányok az animékben amiknek van 2 állatfülük a fejükön, nagyjából ott, ahol az állatoknak van. Ez most miért is jó hogy így 4 fülük van a karaktereknek? Tudom hogy az aranyos ábrázolás miatt van, de máshogy gondolva tök értelmetlen és unpraktikus/logikátlan...

dec. 9. 12:25
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
Mert vannak olyan perverzek, akik erre izgulnak fel.
dec. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

A kemonomimi-k is pont olyan karakterek az animékben és mangákban mint pl az elf-ek vagy a furry-k.


Hogy anatómiailag épp helyesen rajzolják-e őket, vagy át vannak-e nagyon egyszerű dolgok gondolva, az más kérdés. Viszont nem újdonság: [link]


De én pl nem emlékszek, hogy Inuyasha-nak valaha is 4 füle lett volna. Emberi alakjában ott voltak az emberi fülei oldalt, démon alakjában meg ott voltak a kütyafülek a feje tetején. Mivel ugyanaz a karakter, nem lehet arra fogni, hogy szerencsére a haj eltakarta az emberi füleket. A készítők külön figyeltek erre.

dec. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
de nézd meg hogy például manapság már minden második animében van ilyen karakter, tömegtermék lett. és igen, haj eltakarja a valódi füleit, de még mindig nincs megmagyarázva, hogy akkor vannak rendes füleik is, vagy csak az állatias
dec. 9. 17:36
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

Egyetlen egy jó példát tudok mondani ahol rendesen ábrázolták ezt, az a Shield hero anime, pl ott a mókus vagy mittudom én milyen állat a főhős leányzó, talán mosómedve? már rég láttam az animét, de abban van egy jelenet amikor hang varázslatot ereszt el az egyik gonosz, és akkor a főhős mondta a többi karakternek hogy fogják be a fülüket, és mit ad isten? a mosómedve csaj rendesen behajtja a füleit a feje tetején :D tökéletes


Ha netán beírod gugliba hogy: shield hero ear

már az első 2 képnél látni:D

dec. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

és tényleg :D

De ezek után adja magát a kérdés: mi van akkor a füle helyén? :P

dec. 9. 20:23
 6/9 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
69%
Fárasztó lenne minden állat embernél csinálni olyat hogy az egész emberi arcot állatiasan rajzolják, így meg oldják azzal hogy raknak rá fület és farkat.
dec. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Thunderfairy ***** válasza:
56%
Ezeknek a karaktereknek az az állati fülük van csak. Biztos hogy nincsen emberi fülük is melette. Legalábbis egyértelmű hogy vagy ilyen vagy olyan a fülük. Pont jó példa volt erre Inuyasha.
dec. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69%

3

Úgy látom, nem megy az értő olvasás. Pont hogy azt írtam, hogy Inuyasha esetében nem lehet a hajra fogni a dolgot. Mivel emberi alakjában látszik oldalt az emberi füle, démon alakjában is kéne látszodjon, ha van. De akkor nincs neki emberi füle, csak a kutyafülei.

Erre sokszor a készétők egész egyszerűen nem figyelnek, de ez nem új dolog, s nem csak az animékre jellemző.

(És nem csak a fülekkel van így. A Starcraft 2-ben Zeratulnak pl vannak mellbimbói. Miközben a fajnak, amibe tartozik, nincs szája. Szóval a gyerekeket tuti nem tejjel táplálják...)



5

Ennek a vergődésnek pont annyi értelme van, mint ha azt kérdeznéd, hogy a sellőknek mi van a kislábujjuk helyén...

dec. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nem tudom, miért van, de szerintem cuki. És a manga borító is színesebb :)
dec. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!