Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Van rá esély, hogy régi...

Van rá esély, hogy régi szinkronos animéket lead a tv újra? Vagy ez esélytelen csak tárolják aztán tönkremennek a kazetták?

Figyelt kérdés
Mit tudtok erről?

jan. 3. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:
77%

esélytelen történet hasonló már sorozattal, pl: ki vagy doki első pár évad nagyon hiányos (én most ez eredeti fekete fehér anyagra gondoltam:) )


van ami végleg el veszik én ezért kezdtem el gyűjteni ezeket mert már most látszik hogy tűnnek el a netről is.

jan. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%
ez a helyzet a nyugati mese sorozatokkal is, legyen az francia vagy amerikai gyártású, már szinkronba a régiek nem nagyon találhatóak meg, volt kb 10 éve egy mesevilág nevezetű fórum ott gyűjtötték a tagok feltöltve a dolgokat, de nem hinném hogy létezik még, ha jól emlékszem szinkronos animéket is gyűjtöttek ott, de mondom ahhoz képest hogy "gyűjtötték" nem volt valami sok, így sok minden hiányzott
jan. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

animeaddicts.hu

Itt elég sok magyar szinkronos animét (sori és mozi) is gyűjtenek, többek között. (Regisztrálás után válik elérhetővé a tartalom.)

jan. 6. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!