Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Nagyon sokan írják a neten...

Nagyon sokan írják a neten hogy lesz egy új demon slayer film a mozikban. Ezt adni fogják magyarországon is?

Figyelt kérdés
És utána néztem annak is hogy elvileg a 3. Évad utolsó része és a 4. Évad első része lesz összedolgozva. Ha már az előbbit láttam, akkor érdemes lenne megnézni ezt a filmet?

jan. 5. 14:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%

egyáltalán nincs hivatalos bejelentés hogy lesz movie, és amúgy kicsit elszámoltad magad, a 4. évad már volt, most jelenleg 5. évad jön majd áprilisban a tavaszi szezonban, ez tuti, ez be van jelentve


amúgy ha netán bejelentenének moviet rá, nem tudom adnák-e a magyar mozikba, nem tudom mi alapján raknak be animét a magyar mozikba, mert ugye volt már mozikban a legújabb one piece movie is (bár a one piece azért világszerte híresebb mint a demon slayer)

jan. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem attól függ mennyire lesz felkapott, ez a berobbanás One piece jóval nagyobb szinten áll ha a néző közönséget vesszük,ezert azon nem lepodtem meg legutóbb, ha igazi is hogy lesz movie nem hinném hogy itt adni fogják, csomó anime moviet nem adnak le nálunk a mozikba. Ha szabad kérdeznem honnan vetted ezt? Elküldenéd a forrását? Kíváncsi vagyok.
jan. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Én sem láttam hogy lenne film bejelentve, lehet keringenek pletykák, de nincs hivatalos bejelentés.


Ha a 7 részes Train arcot is belevesszük, akkor az 5. évad jön.

jan. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Eddig még csak az új évad bejelentéséről halottam mikor lesz, filmről meg nem is halottam hogy készülne vagy lenne most.
jan. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
62%

#1

"3. Évad utolsó része és a 4. Évad első része lesz összedolgozva"

Ebből lehetett tudni, hogy hozzá most jutott el egy régi hír. Szóval valójában nem mond hülyeséget, csak kb. 1 évvel elkésett a kérdéssel.


Nézd, erre gondol: [link]

Egyébként tudtommal ez nálunk nem került a mozikba.

jan. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
62%
Lényegében egy és ugyan az csak egy kicsi pluszt még hozzáadtak. Semmit nem veszítesz ha kihagyod.
jan. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
igazából a filmeket mindig feldolgozták az az adott évadok elején sőt még hozzá is tettek szóval a filmeket én feleslegesnek tartottam miután megnéztem az évadok elejét mert az eddigi 2 filmet mind jobban feldolgozták és kibontották az évadok elején.
jan. 7. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! Valójában szerintem se lesz nagyon sok plusz, de ha vetítenék magyarországon én nem hagynám ki. És egyébként akik beszóltak, egyáltalán nem írtam hülyeséget, lesz egy film, mégpedik február 22-23.-án csak azt nem tudtam h moziba lesz-e vagy nem
jan. 21. 14:21
 9/15 anonim ***** válasza:
Írd már le annak a filmnek a címét mert hivatalosan nem kellene jönnie filmnek az utolsó ami jött az a kardkovácsok falujába játszódik véletlenül nem azt nézted el mert az 2023. februárba volt bemutatva?
jan. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
84%

Nem nézte el.


Én ma futottam bele egy cikkbe, meg egy magyar csoportban is megosztották. Elméletileg február 22-én jön ki az országban. Malon nem találtam de IMDB-n fent van.


Cím: Demon Slayer: To the Hashira Training


Lesz az előző évadból is meg a köviből az első rész.


Kicsit keresgéltem még, több cikk is van, Wikin is van oldala, nem tűnik hamisnak.

jan. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!