Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Magyarországon miért akarnak...

Magyarországon miért akarnak olyan sokan énekesek lenni, miért gondolják hogy abból jól fognak élni és még szeretni is fogják őket?

Figyelt kérdés
Szerintem az énekeseket inkább sokan lenézik mint elismerik.Azt gondolják róluk hogy azért akarnak énekesek lenni mert nem akarnak dolgozni.A média is az éneklés felé akarja terelni az embereket a tehetségkutatókkal mintha egy nagy dolog lenne hogy valaki énekes.Mintha az megváltoztatná a jövöjét az embernek.Az hogy valaki énekes lesz még nem jelenti azt hogy őt többen fogják szeretni és jobban fog élni.
2019. jan. 19. 14:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket mind te gondolod, csak most jól esett leírni úgy mintha "az emberek" ezt gondolnák.
2019. jan. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én általában ha megnézek a youtubeon egy videoklipet többnyire negatív hozzászólásokat olvasok az előadóval kapcsolatban.Nem lehet kellemes a sok negatív kommentet olvasni.
2019. jan. 19. 14:47
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom mert sokan azt hiszik, hogy az az 5 perc hírnév, ami mondjuk a tehetségkutatókkal jár, egész hátralévő életükig kitart, pedig ez egy nagy illúzió.

A zenei tehetségkutatók azoknak az embereknek határozták meg igazán a karrierjét, akik még az első szezonokban szerepeltek, amikor még nem volt akkora túltermelés a tehetségkutatós szólóénekesekből, mint manapság.

Tóth Vera, Tóth Gabi, Caramel, Vastag Csaba, nekik viszonylag még virágzik a biznisz, mert rájuk azért még emlékeznek az emberek. De például most végignéztem az X Faktor győzteseinek a névsorát, és megállapítottam, hogy a második évadtól szinte senkinek a neve nem mond nekem semmit, nem is igazán hallottam róluk (tegyük hozzá, hogy én már lassan tíz éve nem nézek aktívan tévét, de más médiumon se nagyon jöttek velem szembe ezek a nevek).

A hírnevet megszerezni manapság már könnyű, megtartani viszont kemény munka. És amikor egymás után jönnek ezek a színtelen-szagtalan szólóénekesek, egy idő után feledésbe merül a legtöbbjük, mert egyiknek sincs semmi egyénisége, ami kiemelné őket a tömegből. Aztán már csak arra lesznek jók, hogy ha valamelyik csatorna indít valami celebes showműsort, azokba hívogathatják őket szerepelni.

Amelyiküknek van egy kis esze, még a totális feledésbe merülés előtt a színházba menekül, vagy egy zenekarhoz csatlakozik (esetleg alapít egyet), és utána így próbál továbbra is aktívan zenei pályán maradni. Mert így talán még van esélyük.

2019. jan. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egyébként szerintem sokan csak azért jelentkeznek ezekbe a tehetségkutatókba mert szegények és lehet hogy kapnak egy kis pénzt ha ott fellépnek.Tudják hogy nincs jó hangjuk,de jól jön nekik az a kis pénz amit ott kapnak.
2019. jan. 19. 16:04
 5/7 anonim ***** válasza:
A média tehet róla a tv ben van a romlás kulcsa.Így befolyásolják azt hogy a következő generáció semmirekellő legyen!
2019. jan. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

„Mintha az megváltoztatná a jövöjét az embernek.”


Mert árufeltöltőként vagy egyszerű kubikusként ugye

2019. jan. 20. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

„Mintha az megváltoztatná a jövöjét az embernek.”



Mert árufeltöltőként vagy egyszerű kubikusként ugye módfelett megváltozik az életed.

2019. jan. 20. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!