Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért hívják sokan az RTL-t...

Miért hívják sokan az RTL-t RTL Klubnak, mikor már egy ideje RTL?

Figyelt kérdés

dec. 22. 20:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A megszokás erősebb, és lassabban kopik ki a köztudatból (vagy nem is fog, lásd a köznevesült márkaneveket). Ha egyszer megtanultál valamit, az fog mindig beugrani. Például 2-3 generációval ezelőtti emberek reflexből Csehszlovákiáznak vagy Jugoszláviáznak még sok évtized múlva is, mert így tanulták és szokták meg.
dec. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%
Amiért a TV2-őt csigakettesnek.
dec. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Amiért a vármegyéket én még mindig simán megyéknek hívom. Megszokásból.
dec. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
54%
#2, milyen őt?
dec. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%
Én azt tartom mókásnak, hogy az Origo következetesen RTL Klubnak hívja, amikor néhány naponta beszámol a bukásáról.
dec. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
68%
Kettő-őt xD brutálisan nyomják egyesek az anyanyelvi szintet. Freestyle-ban.
dec. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
73%
Arról nem is beszélve, hogy vannak, akik relatíve keveset tévéznek. Én például ki is maradtam ebből a névváltoztatós időszakból. Ha nem olvastam volna pont erről valamelyik hírportálon, lehet, hogy nem is tudatosul bennem, hogy hivatalosan RTL már a neve. Igen, persze, láttam volna, hogy változott a logója, de azt eleve gyakran változtatják.
dec. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
12%

"láttam volna, hogy változott a logója, de azt eleve gyakran változtatják."

Előtte kb. 5 éve.

dec. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%
Általánosságban értettem a logóváltoztatásokat. Szinte nincs olyan év, amikor valami ismert márka logója ne változna. Idén például - ha már RTL - az RTL 2, és RTL 3 logója, és formailag a neve is ("RTL KETTŐ"...). Mondjuk az M1-nek, mióta így hívják, a mostani a hatodik logója. Tudom, hogy szeretnél kukacoskodni, meg úgy hiányzik egy kis kötekedés, mint éhezőnek egy falat kenyér, de ettől még ép eszű ember nem fog egy logóváltástól egyből névváltoztatásra gondolni.
dec. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
A reklám után jön a krampusz!
dec. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!