Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A JINX című manhwaból készíthe...

A JINX című manhwaból készíthetek wattpados történetet?

Figyelt kérdés

Tisztába vagyok azzal, hogy rengeteg animéből, filmből készítenek fanfictiont. Viszont a wattpadon egyetlen egy történetet se láttam, ami a Jinx-ről lett volna lopva.


Emiatt is teszem ki ezt a kérdést. Ugye a JINX írója egy magán személy, és fogalmam sincs, hogy az írását felhasználhatom-e, engedélyezett-e.


(Mielőtt problémám lenne abból, hogy megírok és kitszek egy sztorit, megszerettem volna kérdezni, hogy egyáltalán szabad-e.)


Előre is köszönöm a válaszokat!



jan. 21. 13:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nyuogdtan írhatsz Fanfictiont, senkit sem fog érdekelni.
jan. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem ha story notesnál kiemeled, hogy kitől származik az eredeti mű, akkor semmi baj nem lehet. De egyébként sem hiszem, hogy nagyon ugranának erre, hisz csak egy fanfictionról beszélünk, nem egy könyvet akarsz kiadni ugyanazokkal a szereplőkkel.
jan. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!