Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért vannak annyian oda...

Miért vannak annyian oda Jinx-ért az Arcane sorozatból?

Figyelt kérdés

Igen, tudom hogy a LoL-ban egy játékkarakter is.

Azt is tudom hogy naaagyon megható a múltja.

De csak azért mert szomi a története még ugyan úgy egy kiszámíthatatlan, elmebeteg, szociopata aki miatt ha jól sejtem mégis ki fog törni a háború hiába szavazta meg a tanács a békét.

Vagy csak szimplán azért jön be egy csomó embernek mert jól néz ki? 😅



#sorozat #JINX #púder #Arcane #Leagu of legends
2022. febr. 9. 22:55
 1/3 anonim válasza:
100%

Mert ő a főszereplő és karakteres. Olyan mint joker például

De nekem caitlyn szimpatikusabb :) meg jayce, viktor és silco.

2022. febr. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok oda a lol-ért.

De a sorozat az egész más, van is mit feldolgozni történetben.

Na most ha önmagában a sorozat karakterét nézem akkor zseniálisan lett megalkotva. A múltja a karakter részét képzi. Egy aranyos érzelmileg labilis kislány aki a nyomorban él és kiskorában végig nézte a szüleinek és más embereknek a lemészárlását ami, ahogy az sorozatból és a játékból is kiderül, elég súlyos problémákat okozott neki mentálisan, mondhatni elkerülhetetlen volt a tragédiája*. És ez az ami rezonál az embereknél szerintem. Van egy szőrnyű tragédiája a karakternek amit egyébként sokan átélnek csak nem ezeket a konkrét történéseket. Egy kisgyerek aki kiskorátol kezdve veszteségeket szenved el, nem kap semmilyen nevelést a nyomorban és folyamatosan csak a bajok okozója. Egy szóval emberi a karakter. Általában ez a karakter alkotás lényege egy filmben vagy sorozatban és jinx-et remekül összehozták.

2022. febr. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

"egy kiszámíthatatlan, elmebeteg, szociopata aki miatt ha jól sejtem mégis ki fog törni a háború hiába szavazta meg a tanács a békét."


Ez miért zárja ki azt, hogy egy jól megírt karakter?

Ez egy fiktív dolog, nem kell kivetíteni a valóságra, ahol nem fogadnánk el.

2022. febr. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!