Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Dragon Ball Daima, a második...

A Dragon Ball Daima, a második, legfrissebb trailere alapján az őszi szezon legjobbja lehet?

Figyelt kérdés

Nemrég bemutatták a 2. trailert a Dragon Ball Daima anime sorozatról:


[link]


A látványvilág elképesztően jó. Az pedig, hogy Goku KI lövések és átváltozás nélkül, varázsbottal harcol az új ellenfelekkel, jóval reálisabbá teszi a sorozatot. Úgy tűnik, itt inkább a technikai fogásokon lesz a hangsúly.


jan. 29. 22:12
A kérdező szavazást indított:
Az őszi szezon egyik legjobbja lehet, ha nem a legjobb!
Átlagos lesz.
Rossz lesz.
5 szavazat
 1/7 PMC Wagner ***** válasza:
0%
Ha az emberek szeretik akkor igen (én kimondottan utálom). valamikor 99-2000 es években gyerekként találkoztam vele először de még általános iskolásként is irritálóan butának találtam az egészet.
jan. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem derül ki. Egy előzetesből nem lehet következtetni semmi ilyenre. Majd ha már lement egy jó 10 rész belőle, talán akkor lehet már mondani valamit a minőségről.
jan. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
"reálisabbá" ez nemigen fogja tenni a sprozatot.Én a Dragon Ball-on nőttem fel ,nekem az alap anime ,amit a kedvenceim közé tudok sorolni.A Dragon Ball Gt nekem a megfelelő lezárása az egész szériának, mégha nem is számít annak,mert ugye a Dragon Ball GT-t nem Akira Toriyama (a dragon ball /z/szuper atyja) készítette,csak valahol besegített.A Dragon Ball super nekem eléggé gagyi lett a kék hajú szuperharcos témával meg az új féle istenségekkel és grafikával együtt ,max az új Brolys movie volt nekem eléggé jó a harc jelenetek és a grafika miatt.Aztán most jön ez a Daima sorozat ,amin már most nagy hype van,de nekem eléggé gagyinak latszik ez is,meg hát ez az újra kicsi lesz Goku kontent , már kivan játszva a Dragon Ball GT-ben.Fura ,hogy a 90 és évek grafikája sokkal jobban adja az igazi Dragon Ball feelinget ,de persze örülök hogy a mai időkben is még van igény az animére.
jan. 31. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Részemről már rettenetesen túl van tolva az univerzum.


35/F

febr. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én személy szerint annak örülnék, ha Uub is szerepet kapna. Bár, az biztos nem a Daima-ban fog előfordulni. Max a Super folytatásában.
febr. 1. 15:10
 6/7 anonim ***** válasza:
24%
Jó pár kérdés volt már ezzel kapcsolatban nem kell kiírni mindig. Sokaknak nem tetszik nem magyarba hanem külföldön se.
febr. 2. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
92%

"Jó pár kérdés volt már ezzel kapcsolatban nem kell kiírni mindig"

Az oldal azért létezik hogy kérdéseket tegyünk fel rajta, azért regelünk ide be xd

Másik meg hogy ilyen konkrét kérdés nincs fenn még...

Tipikus magyar mentalitás,hogy mindenbe bele tudjunk kötni és beszólni, hogy érezzük arra a 10mp-re valakinek magunk.Ajanlom ilyenkor ha értelmesen nem tudsz válaszolni,akkor inkább ne pazarold mások figyelmet.Szep napot.

febr. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!