Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyik animét érdemes nézni a...

Melyik animét érdemes nézni a most futó őszi szezonosokból?

Figyelt kérdés

nov. 23. 18:38
 1/7 anonim válasza:
100%
Sousou no Frieren
nov. 24. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

Sousou no Frieren

Kusuriya no Hitorigoto

Undead Unluck


Ez a top 3, amit érdemes nézni.

nov. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudom ki down vote-olta a kettest, de kb konkretan csak ezek amik valid pick-ek, talan meg a eminance in shadow amit erdemes nezni.
nov. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Én 1-es vagyok és egyetértek 2-esel is.

A kérdésre nekem az jött át hogy a kérdező 1 animét akart válasznak. Viszont nem volt meghatározva milyen műfajban 😅


A Frieren nagyon ütős - kb erős 10 éve nem láttam hozzá foghatót (mély tartalommal bír).


Viszont ha már többet is lehet ajánlgatni van egy nagyon vicces is ebben a szezonban. Semmi extrát nem kell várni, de akinek kell egy kis hab könnyű kikapcsolódás annak ezt is ajánlom:


Tearmoon Teikoku Monogatari: Dantoudai Kara Hajimaru, Hime No Tensei Gyakuten Story

nov. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#3

Direkt nem mondtam sequel-eket, mert abból van egy pár, ami jó:

Spy x Family

Dr. Stone

Mahoutsukai no Yome

...


#4

"van egy nagyon vicces is ebben a szezonban"

Ha azt belevennénk, akkor lassan minden 2. animét fel lehet sorolni a season-ből, mert ez már közelít az átlagosabb színvonalhoz.

nov. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha láttad az Initial D szériákat, akkor az MF Ghost is érdekes. Bár messze nem olyan pörgős a történet maga, de azért nem rossz.
nov. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tokyo revengers s3
nov. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!