Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A High School DxD cimű anime...

A High School DxD cimű anime sorozatnak az 5. évadáról valakinek info?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Igazaból az érdekelne lesz e egyáltalán 5. évad? Sok ilyen, vegy ehhez hasonló kérdéssel találkoztam már, de konkrét hiteles informáciokkal senki nem szolgált. Barki bármit tud az évadról azt megköszönném ha leírná.

Válaszokat előre is köszönöm szépen!



febr. 7. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmi hivatalos hír nincs arról, hogy be lenne jelentve az anime 5. évada.
febr. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tehát akkor sajnos valószínűleg tényleg nem nagyon várható az 5. évad.🫤 Bár ha a keresőbe be írom, hogy “High School DxD season 5 release date” akkor 2024-re írja. (Mondjuk semmi hiteles információval nem támasztja alá.)

Reménykedem azért, úgy gondolom elég ismert anime, szerintem meg érné folytatni a készítőknek is.

febr. 8. 10:26
 3/4 anonim ***** válasza:

érdekes nekem ezt adta ki

There is no possible release window for High School DxD Season 5 as of now. There was no official announcement from the studio about the renewal, nor were any visuals or concept art released. However, it was rumored a few years ago that the new season was in full swing and even had a release window of sometime in 2020. Dec 27, 2023

febr. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3.

Nem tudom milyen keresőmotort használsz, de ha a Google van kiválasztva akkor nem ezt kellene írnia, vagy nemtudom. Mindegy, köszönöm az infót.

febr. 15. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!