Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ez melyik anime film/rajzfilm...

Ez melyik anime film/rajzfilm lehet?

Figyelt kérdés

Üdv. Régebben láttam 1 rajfilm/anime-t amit most újra szeretnék nézni. Egy részes volt szóval ha anime, akkor is film verzió.


Szóval a történet. Adott 1 majom kolónia 1 hatalmas fán. Az "uralkodó" majomnak furcsa gyermeke születik. Már nem tudom pontosan miben, de eltér a többi majomtól. Ezért az apa ledobja a fáról. De szerencséjére egy lejjebb lévő idősebb majom elkapja és befogajda, majd felneveli. Később majd ez a "egyedi" majom lesz a megmentője a többi majomnak, Levezeti őket a fáról a földre(lehet a fa el is pusztul valami miatt?).


Nem sok de ennyire emlékszem csak. Előre is köszönöm a segítő válaszokat.



febr. 17. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:

tarzan?:D


na amúgy nem tudom, de engem is érdekelne

febr. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

The monkey king (2023)

esetleg?

febr. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#2 Érdekesnek és ígéretesnek tűnik, meglesem majd milyen ez is. Viszont sajnos nem ez az amit keresek. Nem volt benne semmilyen természetfeletti amit én keresek. Illetve nem tavalyi megjelenés. alsó hangon is pár éves.
febr. 19. 00:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!