Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A One Piece nem unalmas ?

A One Piece nem unalmas ?

Figyelt kérdés
Nem igen néztem az animét de azt tudom hogy bazi hosszú. Nem unalmas hogy nincsen vége ? Vagy maga a story megy előre vagy kb mindig ugyanazok ismétlődnek ? Mondjuk mint a Barátok Köztben ahol Berényi Miki mindig kavar valamit aztán sokszor majdnem meghalt de valahogy mindig túlél mindent aztán elölről kezdődött minden

márc. 11. 10:53
1 2
 11/12 anonim válasza:
12%

Lehet nem én vagyok a leghitelesebb válaszadó hísz, eddig “csak” 460 részt láttam belőle. Az első 40 rész nagyon nehezen ment, nem is feltétlen az miatt mert unalmas, hanem mert nekem nehezen érthető volt a világa.

Viszont mikor kezd kitisztulni a kép, úgy egyre jobb.


Hatalmas előnye szerintem ennek az animének, hogy még a legtöbben 2 rész alatt egy teljesen más személyisége lesz a főhősnek, addig itt sokkal komplexebb karakter fejlődés van, ezáltal sokkal valósághűbb. A részekben érzékelhető, hogy “lélegző világ” van, hisz nem csak akkor és ott történik valami, ahol a főszereplők vannak. Viszont elég nagy hátrány, hogy mivel az eleje a 00’ években készül így a minőség meg sem közelíti a mostani animéket, pláne úgy hogy a grafika “egyedi”.


Majdnem 500 rész alatt maga a story, nem ismételte önmagát, viszont az alap kontextus hogy elmennek egy szigetre, ott harcolnak, majd vissza a hajóra, az szinte mindig. De szerintem nem zavaró különösebben, ha valakit nem zavar hogy a Narutoban “csak” küldetéseket teljesítenek, akkor ez sem fogja. Ami miatt szerintem nehezen megunható az, hogy folyamatosan új karakterek vannak. De a megunhatóság attól is függ hogy milyen gyorsan nézed. Ez egy 25 éve játszódó anime, ha 1 év alatt le akarod darálni, biztos hogy unalmas lesz

márc. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Valakinek igen, valakinek nem.
ápr. 19. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!