Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Más is gyászol Akira Tomiyara...

Más is gyászol Akira Tomiyara elhunytával?

Figyelt kérdés
A Dragonball megteremtője... gyakran gondolok hogy, hol kezdődött számomra a dragonball megismerése...
márc. 11. 17:40
 1/4 A kérdező kommentje:
+ illetve ha tiktok-on szembejön egy megemlékezős összeállítás, máris sírni tudnék 🥺
márc. 11. 17:41
 2/4 anonim ***** válasza:

Gyászolni kifejezetten nem gyászolok, de szerintem még fel sem fogtam, hogy elhunyt. Stephen Hawking esetében is így volt. Nehéz belegondolni, hogy Akira Toriyama mester nincs többé. Ez olyan hihetetlen. Még csak 68 éves volt.

Az mindenesetre biztos, hogy a Dragon Ballal óriási hatással volt a gondolkodásomra. Nélküle nem lehetnék az, aki most vagyok, és nem lehetnék az, aki majd leszek. Művét egyébként eredetileg szórakoztatásra szánta, de olyan pozitivitás sugárzik belőle, hogy bármelyik motivációs trénert felülmúlja vele.


Természetesen kérdés, hogy mi lesz a folytatással. A Dragon Ball Super manga - aminek ő írta a történetét, - nincs befejezve. A Dragon Ball Daima anime sorozat, ami ősszel lesz, nélküle rajtol majd el. Toyotarou viszont (a Super manga illusztrátora) Toriyama választott utódja, és tanítványa tovább viheti a történetet. Illetve Maszako Nozava (Goku eredeti szinkronhangja) is lehet szava, mivel Toriyama egyszer megkérdezte, hogy vigyáz-e Gokura? Nozava pedig ki fog tartani a sorozat mellett. Szóval Toriyama mester halála pótolhatatlan veszteség, de öröksége velünk marad, és remélhetően jó Dragon Ball tartalmakat kapunk majd. Nyugodjon békében!

márc. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálam a dragon ball a Z-vel ért véget, többit egyáltalán nem tetszik, és így is elég rég láttam a simát meg a Z-t is, így nagyon nem gyászolok vagy bánkódom emiatt, bár attól még sajnálom. Azért gyerek koromban eléggé mély nyomot hagyott a dragon ball, emlékszem mikor anyám hívott engem meg bátyámat borsót fejteni, aztán ott fejtettük a borsót a tv előtt a délutáni dragon ball adást nézve, így még a borsó fejtés is élvezetes volt:D
márc. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pedig a 68 év a Japánoknál még szinte "fiatalnak" számít.
márc. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!