Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ez melyik anime lehet?

Ez melyik anime lehet?

Figyelt kérdés

Üdv. Régebben láttam első 1-2 részét. Adott 1 iskola ahova mágusok járnak(modern volt asszem és nem középkori stilus). A "mágusok" X mennyiségű varázslatot tudnak az életük során használni, ha elérik a 0 akkor meghalnak. A főhősünket nem igazán rajongják körbe mert csak 1 mágiát tud használni halála előtt. Viszont a felmenője valami legendás alak volt és amikor ez kiderül mindenki az ő khmm... DNS-ét akarja.


UI: Nem, nem hentai anime.



márc. 13. 22:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Maburaho?
márc. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen, ez az. Nagyon szépen köszönöm a gyors segítséget.
márc. 13. 23:31
 3/11 anonim ***** válasza:
58%
Ha nem lenne ilyen csúnya a rajzolása még meg is nézném. Vannak hasonló animék?
márc. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

#3. Nem csúnya, csak 2003-as anime, jó 20 éves már. Nyilván a mai animék már szebbek, pláne ha azokhoz vagy szokva. Akkor mit mondjak Inuyasha és Slayers nézése mellett? :D


Hasonlónak talán a Witch Craft Works-őt mondanám. Legalábbis az nekem eléggé adta.

márc. 13. 23:57
 5/11 anonim ***** válasza:
48%

Valami hasonló a Trinity seven is, de az ecchi, abban pedig Arata Kasuga a főhős, akiről kiderül, hogy ő a Démon Király, létrehozott egy világot, ő is rendkívüli mágiával rendelkezik.

A Királyi Biblia Akadémia cserediákja lesz, ahol megismerkedik a hét Szentháromság tagjaival (Lilith Asami (aki Arata tanára is egyben) Arin Kannazuki, Akio Fudou, Mira Yamana, Revi Kazana, Yui Kurata, a Sherlock ikrek stb...)

Ha még nem láttad, nézd meg, nagyon jó, rengeteg a humor benne és persze izgalmas is.

márc. 14. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
48%

Visszatérve a Trinity sevenre,

Arata unokatestvére, Hijiri Kasuga a sorozat elején eltűnik, egy párhuzamos világba kerül ahol a Sátán formáját veszi fel.

Azonban van egy alteregója Ilias személyében, aki felveszi Hijiri alakját, ezzel megtévesztve Aratát, aki szinte azonnal észreveszi, hogy nem ő az igazi Hijiri.

Az igazi unokatestvérével aki a sötét oldalra került, vele a sorozat végével kell megküzdeniük és visszahozni őt a rendes életbe.

Tele van izgalmas részekkel, aki nem látta még, annak ajánlani tudom.

márc. 14. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Hintalow ***** válasza:
A Maburaho-hoz hasonló még a Mahou Sensei Negima! és esetleg a Witch Craft Works is.
márc. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#2: Semmiség. A leírás alapján nem volt nehéz megtalálni. ^-^
márc. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
48%
Valaki nagyon unatkozik, hogy mások véleményét lepontozza... 🤔🤔🤔🤔🤔
márc. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Sajnos vannak ilyen trollok itt, nem is egy...


Én mindenkinek zöld pacsit adtam. :)

márc. 14. 23:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!