Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Milyen jó hentai/ecchi animék...

Milyen jó hentai/ecchi animék vannak, amik viccesek és izgatóak?

Figyelt kérdés

márc. 29. 02:26
 1/3 anonim ***** válasza:
43%

MM


Rövid, alig 2 perces, de csak és kizárólag erotikus jelenetek vannak benne.

Vagy pedig High School DxD.

Boku no Kanojo ga Majimesugiru Sho-bitch na Ken (Barátnőm egy odaadó szűz r1banc) is jó.

márc. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
42%

Sajnos nagyon izgató nem jut eszembe, inkább csak szimpla ecchi (ami ugyebár szexhumor):


Prison School - ecchi vígjáték.


Kodomo no Jikan - végképp nem izgató, de annál viccesebb, drámai elemekkel.


Oreimo (Ore mo imouto wa konna ni kawaii) - egy idő után már idegesített, végignéztem az első évadát, a másodikat hamar félbehagytam, egy próbát esetleg neked is megér. Az alapötlet jó, de a megvalósítás nekem nem jött be: a jótanuló kamaszlány titokban otaku, mégpedig erotikus játékok gyűjtésének és játszásának megszállottja. Modellkedésből van pénze, abból költ a gyűjteményére. Lekezelően bánik a bátyjával, mégis egy idő után őt, kizárólag őt avatja be titkába. A csajról a szülei el se tudnák képzelni az otaku szenvedélyt.


Popotan: régi animesori, a grafikája ahhoz képest szép, de ez szomorkás, keserédes ecchi, és csak annyiból, hogy minden részben teljesen pucéran mutatják fürdőzés közben a kizárólag nőneműekből álló családot: kislány, kamaszlányok és anyuka.


Candy boy : a 7 részes mini sorozatot ajánlom. A címe megtévesztő lehet, semmiféle boy-ról szó sincs, látens leszbi testvérpárról szól, viszont tudatosan leszbikus évfolyamtársnőjüknek csorog egyikükre a nyála. Ez is vicces, alapvetően nyugodt, lassú menetű ecchi vígjáték.


Puni Puni Poemy : scifi ecchi vígjáték, két részben. Irónikus módon bár a japán puni szó puhát jelent, Poemi olyannyira puni-puni (azaz pihepuha), hogy a puniját is megrajzolták, amikor átöltözik, csak éppen kikockázva. Provokatívan tabutörő anime, de a fő vonulata nem az -egyébként gyakran megjelenő- BDSM humor, hanem egészében abszurd humora van, scifi vígjátékkal körítve.


Dears: scifi ecchi vígjáték. Na ez már izgató is egy kissé. Bishoujo ecchi.

márc. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem csak a cicik miatt akarod nézni, hanem egy érdekes történetre is vágysz, akkor a Popotan-t én is ajánlom.
márc. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!